Chorvátsko - Predaj mobilného domu vo Vodiciach (NZ na pozemok je uzatvorená do 31.12.2029, podpísaná v 3/2026 s možnosťou predĺženia)

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkam exkluzívne na predaj mobilný domček v Chorvátsku v meste VODICE neďaleko Šibeniku. Domč

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj

42,000 € 840 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v obci Detva

Reality Detva

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 50 m², situovaný na 4. p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Detva

79,999 € 1600 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 37 m²

Ponúkaný 1 izbový apartmán sa nachádza na 2. NP o výmere 34 m2, ktorého súčasťou je pivničná ko

Publikované: 13.12.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2791 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone -SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²

Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 3019 €/m²

GARANT REAL - exkluzívne rekreačná chata, novostavba, 3izby, 80m2, Litmanová, okr. Stará Ľubovňa

Reality Litmanová

Chalupa, rekreačný domček | Stará Ľubovňa | 80 m²

Realitná kancelária GARANT REAL Vám exkluzívne ponúka výnimočný projekt "Chaty pod Horou" v srd

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litmanová

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - exkluzívne predaj novozariadeného apartmánu v komplexe Apartmány Litmanová

Reality Litmanová

Apartmán | Litmanová | 52 m²

3-izbový apartmán priamo pri svahu – kompletne zariadený | Litmanová resort Realitná kancelári

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Litmanová

169,500 € 3260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

APARTMÁNY LITMANOVÁ - SKOLAUDOVANÉ 3 IZBOVÉ APARTMÁNY PRIAMO NA SVAHU, PRIPRAVENÉ NA OKAMŽITÉ VYUŽITIE

Reality Litmanová

3 izbový byt | Litmanová | 46 m²

APARTMÁNY LITMANOVÁ - SKOLAUDOVANÉ 3 IZBOVÉ APARTMÁNY PRIAMO NA SVAHU, PRIPRAVENÉ NA OKAMŽITÉ V

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Litmanová

108,617 € 2361 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - predaj kaviareň a vinotéka, 80 m2, Košice, Staré mesto, Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kasárenské námestie | 80 m²

Ponúkame na predaj priestory o výmere 89 m2, v novostavbe, Košice, Staré mesto, širšie centrum,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

285,000 € 3563 €/m²

GARANT REAL - Rodinný dom v Záborskom – kvalitná tehlová stavba s krásnou záhradou a flexibilnou dispozíciou

Reality Záborské

Rodinný dom | Záborské | 105 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a zastavanej časti obce Záborské, le

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Záborské

349,000 € 3324 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Litmanová

3 izbový byt | Litmanová | 52 m²

Realitná kancelária GARANT REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne novodokončený a plne

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Litmanová

169,500 € 3260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Speciální nabídka luxusního bungalov apartmánu se slevou 15 000 EUR v Cala Murada, Mallorca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Přichází mimořádná příležitost pro ty, kteří chtějí spojit vlastní bydlení u moře s chytrou inv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

398,000 € 5169 €/m²

Moderní dům ve Španělsku. Blízkost moře, golfových resortů. TOP cena!

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Tento elegantní dům o dispozici 4+kk nabízí tři prostorné ložnice, moderní interiér a kvalitní

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3626 €/m²

REZERVOVANÉ. Luxusný 2-izbový byt s terasou v priamom centre Zvolena

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 74 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája prestížnu adresu, nadštandardný komfort a atmosféru mesta?

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3108 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v priamom centre Zvolena

Reality Zvolen

4 izbový byt | T. G. Masaryka | 146 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Zvolen

390,000 € 2671 €/m²

VIDEOOBHLIADKA - Veľkorysá novostavba rodinného domu v slepej uličke pri lese Gajary.

Reality Gajary

Rodinný dom | Levárska | 128.29 m²

SKOLAUDOVANÉ! Ponúkam na predaj skolaudovanú veľkorysú novostavbu 4-izbového rodinného domu s

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Gajary

234,990 € 1832 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 109 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Malé Leváre.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,000 € 2284 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v ŠTANDARDE s pozemkom 525 m2.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 107.88 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou p

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,990 € 2317 €/m²

Luxusný kanadský zrub na Donovaloch s panoramatickými výhľadmi, wellness a garážou

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kanadský zrub v obľúbenom horskom stredisku Donovaly. Nehnuteľno

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

699,900 € 3500 €/m²

DONOVALSKÝ KLENOT KTORÝ MÁ PRÍBEH AJ POTENCIÁL

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 385 m²

VIDEOOBHLIADKA Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

1,230,000 € 3195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného domu s priestranným pozemkom v obci Jablonové.

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkam na predaj praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s krásnym výhľadom na Malé Kar

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Jablonové

268,000 € 2821 €/m²

Výnimočná dizajnová novostavba pri jazere v Sekuliach (100 m od vody)

Reality Sekule

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu dizajnovú novostavbu rodinného domu, ktorá spája modernú architek

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Sekule

296,000 € 3217 €/m²

VIDEOOBHLIADKA: Dizajnový 4-izbový rd, 2x kúpeľňa a priestranná terasa, Malé Leváre.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 114.29 m²

VIDEOOBHLIADKA! Tepelné čerpadlo v cene! Ponúkam na predaj kvalitnú a priestrannú novostavbu 4

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

258,000 € 2257 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2-izbový apartmán v horskom komplexe Šafrán, neďaleko zjazdovky Nová Hoľa - Donovaly.

Reality Donovaly

Apartmán | Šafrán | 55.4 m²

Ponúkam na predaj krásny 2-izbový apartmán v horskom apartmánovom komplexe Šafrán neďaleko zjaz

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Donovaly

165,000 € 3159 €/m²

Praktický 4-izbový rodinný dom v ŠTANDARDE s pozemkom 504 m2.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 101.22 m²

Tepelné čerpadlo v cene! Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4-izbového ro

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

235,000 € 2322 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie