TOCA real – Rodinný dom na pozemku 452m2 v Bytči – časť Hliník nad Váhom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 64.44 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2405 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a výhľadom – top lokalita Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45.66 m²

Výnimočné bývanie s výhľadom na Poprad – exkluzívne len u nás! ✨ Popradská Realitná Spoločnosť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

219,990 € 4818 €/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !! Chata na predaj v obci Kráľova Lehota – vstupná brána do Tatier a Liptova

Reality Kráľova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 69 m²

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista !! ponúka na predaj útulnú chatu so zas

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľova Lehota

84,990 € 1232 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA !! 2 - izbový byt s loggiou na Novom nábreží na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52.76 m²

Bývanie, kde sa spája mesto s pokojom – Nové Nábrežie, Poprad Popradská Realitná Spoločnosť s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,999 € 3563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

V predpredaji 3 izb. byty s veľkou terasou na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

307,100 € 3588 €/m²

Predpredaj 3 izb bytov Nitra Mlynárce Kmeťova ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na u

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

V predpredaji 2 izb. byty na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

Ponúkame predpredaj 2-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

ADOMIS - predáme moderný 4izbový RD Košice Krásna, ul.A.Dubčeka

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica Alexandra Dubčeka | 126 m²

Radi by ste bývali vo vlastnom rodinnom dome, ale sa bojíte, či to zvládnete, nakoľko ste v dom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

359,900 € 2856 €/m²

ADOMIS - predám bezbariérový bungalov Ruskov, 650m2, 3x kúpelňa,120m2

Reality Ruskov

Rodinný dom | Ďurkovská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás moderný bezbariérový pekný, kvalitný a nadštandardn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ruskov

280,000 € 2333 €/m²

ADOMIS - 4-izbové domy 192 m2, garáž, terasa - Nižná Hutka

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Pri zastávke | 172 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

348,800 € 2028 €/m²

ADOMIS - 4-izbový RD, 138 m2, výhľad na jazero, ČAŇA

Reality Čaňa

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení skolaudovanú novostavbu slnečného dvojpodlažného rodinného

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čaňa

324,900 € 2166 €/m²

ADOMIS - predám 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2,garáž,DPH,aj výmena, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

ADOMIS - krásny rodinný dom, pozemok 794m2, dvojgaráž, Čerešňová ulica, Košice

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Čerešňová | 255 m²

KRÁSNY RODINNÝ DOM S NADŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM Výborná lokalita Košice – Košická Nová Ves Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

649,900 € 2549 €/m²

ADOMIS - predám 4-izb. tehlový RD Nižná Hutka 192m2,garáž,3x kúpelňa,3x wc,balkón, terasa, záhrada,

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Pri zastávke | 172 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

358,800 € 2086 €/m²

pekný bungalov, Valaliky 535m2, všetky IS, iba 5min do Košíc

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 130.5 m²

V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame deväťročnú novostavbu moderného rodinného domu vo vyhľadáv

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Valaliky

309,000 € 2368 €/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov2,Ortáše 607m2, aj výmena, odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov 2 s bohatou výmerou obytnej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov1,Ortáše 607m2, aj výmena, aj odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov č.1 s bohatou výmerou obytne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica Alexandra Dubčeka | 126 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

359,900 € 2856 €/m²

bungalov 4-izb. Šarišské Bohdanovce, Košice okolie

Reality Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení peknú tehlovú novostavbu moderného bungalovu, no

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bohdanovce

177,900 € 1761 €/m²

ADOMIS - predáme novostavba - bungalov 165m2, Haniska 650m2, len 15min z Košíc

Reality Haniska

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ak hľadáte nový, 4-izbový bungalov na okamžité nasťahovanie, navyše kompletne zariadený, možno

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Haniska

385,000 € 2333 €/m²

ADOMIS - Predám pekný bezbariérový 4izbový bungalov Košice - Krásna 511m2

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Na močidlách | 100 m²

Ste fanúšikom rodinného bývania so záhradkou? Alebo len rozmýšľate, či by sa vám v rodinnom do

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

419,000 € 4190 €/m²

Predám 5-izbový bungalov Ortáše, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov2 s bohatou výmerou obytnej p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

ADOMIS - predáme 4izbový bungalov č.1 516m2, Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame vám na predaj pekný, komfortný nový bungalov 4izbový, nová tichá časť obce Šarišské Bo

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

177,900 € 1761 €/m²

na predaj 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2, 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie