Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-Angket Residence

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Thajsku v lokalite Pattaya- Jomtien

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

50,400 € 1200 €/m²

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-2 balkóny

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Thajsku s výhľadom na mesto v lokal

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

91,890 € 1702 €/m²

Pekná 5 izbová vila v Thajsku s bazénom-Pattaya

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom- vilu s bazénom v Thajsku v loka

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

195,000 € 1300 €/m²

Luxusné apartmány, Aquarous Jomtien Pattaya, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj luxusné, plne zariadené apartmány v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

128,620 € 3675 €/m²

Apartmány The Riviera Beverly Hills, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Be

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

84,200 € 3238 €/m²

Apartmánový komplex ZENITH PATTAYA, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v projekte v Zenith Patta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

78,540 € 2618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | 119.65 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

73,960 € 618 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

MDG Homes | Železo-betónový dom na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | BA | 101.19 m²

Leaders & Partners realitná kancelária ponúka v spolupráci s MDG Homes na predaj nízkoenergetic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

68,400 € 676 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trnave na Peknom Poli

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 768 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 625 €/m²

Vila s bazénom MELIÃ Toruga Beach Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

Rodinný dom | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj 4-izbovú vilu v rezorte MELIÃ Tortu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

299,000 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusné apartmány projekt ESSENCE, Phuket-Rawai, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v projekte Essenece na os

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

133,570 € 2671 €/m²

Prémiové apartmány The Pier Residence by LMD, Maritime City, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj prémiové apartmány The Pier Residen

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

389,440 € 6832 €/m²

Apartmány Beach Walk Residence 3 by IMTIAZ, Dubai Islands, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v Beachwalk Residence 3 n

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

493,500 € 6669 €/m²

Nové apartmány v prvej línii od mora, Alanya-Kestel

Reality Turecko

5 a viac izbový byt | Turecko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka krásne apartmány 50 m od mora, rozloha je od

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

277,000 € 3078 €/m²

PREDAJ apartmán v Andalúzii, Benalmádena, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Jaroslava Juríková a Leaders and Partners s.r.o. ponúka na predaj 3izb. apartmán v slnečnom Špa

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

210,990 € 2671 €/m²

Na predaj rodinný dom (novostavba)

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom (novostavb

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

149,000 €

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

PANÓNSKA - Posledné voľné 2-izb. byty

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska | 48.24 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj posledné voľné 2-izbové byty v projekte

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 100 €/m2

Apartmány The Riviera Ocean Drive, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Oc

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

54,300 € 2088 €/m²

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe City Park Jarabinky

Reality Bratislavský kraj

2 izbový byt | Jarabinková | 0 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v novostavbe City Park Ružinov (Bratislava – Nivy) So súhlasom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

359,900 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie