Luxusný 2-izb. apartmán – Swissôtel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Nevyplnená | 81 m²

Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

465,000 € 5741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rajka

132,100 € 2131 €/m²

Predaj: 4-izb. rozostavaná novostavba-bungalov, obec Vinodol, okres Nitra.

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný bu

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vinodol

108,000 € 837 €/m²

Projekt 4 rodinné domy s dvojgarážou - Nováky

Reality Nováky

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

RK RE/MAX vám exkluzívne prináša 4 moderné 5-izbové novostavby v novej štvrti mesta Nováky. P

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nováky

310,000 € 2583 €/m²

MODERNÁ REKREAČNÁ CHATA V TICHEJ LOKALITE | CHVOJNICA

Reality Chvojnica

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 85 m²

Hľadáte miesto, kde sa spomalí čas, kde ráno nezačína notifikáciami, ale zvukom potôčika a vôň

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

95,000 € 1118 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

125,000 € 6250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vážky | 2-izbový byt vo viladome (D3.2B)

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nozdrkovce | 51 m²

Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,023 € 3314 €/m²

Vážky | 2-izbový byt vo viladome (I4.2A)

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nozdrkovce | 46 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

158,773 € 3452 €/m²

Na predaj novostavba rodinný dom Ilava - Klobušice

Reality Ilava

Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²

RE/MAX EXTRA exkluzívne ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu v mestskej časti Ilava – Klobušic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ilava

338,900 € 3228 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: apartmán v srdci Liptova – Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4732 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Apartmán v Hoteli Galileo 4* na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 31 m²

Prečo platiť za rekreáciu, keď ju môžete tráviť vo vlastnom? A ešte k tomu v atraktívnom pros

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

140,000 € 4516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový bungalov s garážou v absolútnom súkromí uzavretého areálu – Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

Hľadáte dokonalý únik z mestského ruchu, no s výbornou dostupnosťou do Bratislavy? Ponúkame Vá

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena! Predaj rodinného domu, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP 157 m2, pozemok 867 m2 novostavba

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 157 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka bývanie v priestrannom dome s praktickou dispozíciou a veľko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

410,000 € 2611 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj: 4 izbové byty, Cena 212 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 3036 €/m²

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, 93 m2 ÚP, 207 m2 pozemok

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu 92 m2 novostavba Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Hviezdoslavovo nám. | 92 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka nový 3 izbový byt v Dolnom Kubíne v centre na Hviezdoslav

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

249,900 € 2716 €/m²

Predaj apartmánov Severný Cyprus

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj apartmány v projekte GRAND SAPPHIRE BLU RESORT AN

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

PREDAJ novostavba skladová/výrobná hala lokalita Prievidza

Reality Prievidza

Skladový objekt | Vápenická | 1,000 m²

Aj vy hľadáte vlastné skladové či výrobné priestory a keď už niečo vhodné na trhu sa objaví ta

Publikované: 09.09.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

350 €/m2 350 €/m2

Predaj nebytový priestor Donovaly

Reality Donovaly

Obchodné priestory | Nevyplnená | 297 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rozostavaný nebytový priestor v apartmánovom dome K

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Donovaly

245,000 € 1178 €/m²

Predaj 1 izbový byt novostavba Nitra Jurkovičova

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 41 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkovičova“

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

144,738 € 3530 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT, BÁB, TICHÁ LOKALITA

Reality Báb

4 izbový byt | Nevyplnená | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4-izbový byt 102m2 a 20m2 terasou v obci Báb,

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Báb

159,990 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU, SAUNOU A ZÁHRADNYM DOMČEKOM, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 223 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný vila do

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

489,000 € 2193 €/m²

Nadčasový 4 izbový rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú komfort, súkromie a kvalitu

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | Nevyplnená | 117 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka nadčasový 4 izbový rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú k

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

236,500 € 2021 €/m²

Váš druhý domov pri Malage: Moderné apartmány 5 min od pláže

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 134 m²

RE/MAX ponúka projekt Idilia -Terram v Rincon de la Victoria ponúka luxusné a kompletne vybav

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3134 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30404)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie