RE0005967-21-000077 (10329) Aktualizovaný: 04. 12. 2021 1. publikácia: 04. 12. 2021

Posledný voľný dom. Bývajte ešte pred Vianocami v novom dome na veľkom pozemku.

Malinová
Miloslavov • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

204 900 € 2 846 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
72 m²

Výmera pozemku celkom:
394 m²
Info
Výmera: 72m2
Terasa: + 14m2
Podkrovie: možnosť spochôdzniť + 20m2 (ukladacieho priestoru)
Počet izieb: 3
Pozemok: 394m2
Z toho zastavaná: 93m2
Stav: novostavba
Kolaudácia: 2021
Materiál: tehla Wienerberger (300mm) + zateplenie 120mm
Vykurovanie: podlahové elektrické odporové vykurovanie + krb
Odhadované náklady: 100€ / mesiac
Zariadenie: štandard
Orientácia: V a Z
Parkovanie: 3x vonkajšie státie

Poznámka makléra:
Miloslavov za posledné obdobie zaznamenal veľký rozmach do počtu nových rodinných domov a celkového záujmu o bývanie v tejto lokalite. Zo začiatku tu absentovala občianska vybavenosť, ale dnes je tu už otvorené nové obchodné centrum, ako reakcia developerov na potenciál územia. To disponuje už niekoľkými zabehnutými prevádzkami populárnych značiek, pričom najväčším lákadlom sú potraviny Billa.

Developeri tejto lokality dbali na súkromie novej zástavby a jeho estetickú úpravu, aj vďaka novej stromovej výsadbe v kombinácii s trávnikom na upravených ostrovčekoch a chodníkoch.

Súkromie zabezpečuje vybudovaný betónový plot. Lokalita je označená ako zóna rodinných domov a ide o jednosmernú ulicu s minimálnou dopravou len pre miestnych obyvateľov. Pohyb detí a mamičiek s kočíkom tu bude maximálne bezpečný.

Samotný rodinný dom disponuje dvomi bytovými jednotkami a ide o výstavbu overeného developera pôsobiaceho v tejto lokalite. Fotky v inzeráte sú z už postavených a predaných domov developera s totožnou dispozíciou.

Stavba je postavená z pálenej tehly Wienerberger a zateplená po obvode polystyrénom o hrúbke 120mm. Zaujímavosťou a veľkým benefitom je strešný systém z klasického trámového krovu.

Betónová strešná krytina či akustická tehla použitá pri spoločnej priečke a vytiahnutá až po štít strechy oddeľujúca bytové jednotky sú ďalšími z mnohých plusov tohto bývania. Stropy budú riešené sadrokartónom s voľne položeným zateplením. Po dispozičnej stránke ide o podarený a praktický 3 izbový rodinný dom s terasou. Vstavaný šatník osadíte vo vstupnej predsieni.

Praktickým riešením je aj potravinová komora, ktorá susedí s kuchyňou a pre svoju výmeru poslúži na uskladnenie nie len potravín. Denná časť má celkovú výmeru 31m2 a disponuje prípravou na krb, ktorý v kombinácii so sedacou súpravou a výhľadom na terasu bude dominantou priestoru. Len si to predstavte, zimné večery s jemným osvetlením na záhrade a vy sedíte pri krbe, v ktorom dohorieva polienko. Nočná časť (2x spálňa) je šikovne oddelená od dennej časti sociálnym zázemím, ktoré sa skladá so samostatnej kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou.

Na fasáde je použitá silikátová omietka, doplnená o dizajnový obklad na západnej strane domu (smerom k ceste), ktorý dodal domu vkusný a nadčasový dizajn. Na tejto strane sa budú nachádzať aj tri kompletne vydláždené parkovacie státia s prístupovým chodníkom, ktorý povedie až na terasu. Poteší aj plot, pričom predný plot bude murovaný a omietnutý. To platí aj pre predelenie terás, ktoré je taktiež murované. Ostatná časť pozemku je riešená oplotením z pletiva.

Štandard
Obsahuje položenie plávajúcej podlahy, interiérové dvere + obložkové zárubne, dlažby a obklady (pričom je na výber z dvoch dekorov) v kúpeľni vrátane sanity a finalizáciu elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov. Vy sa tak môžete po podpise kúpnej zmluvy rovno nasťahovať do hotového. Či už s novým, alebo aktuálnym nábytkom.

Lokalita
V pešej dostupnosti kompletná občianska vybavenosť vrátane rozmerného športového areálu a detského ihriska spojeného s parčíkom (oproti pošte a obecnému úradu, cca 400 metrov, na Lipovom námestí). Spomínané novo-otvorené obchodné centrum s prevádzkami ako potraviny Billa, pekáreň, vináreň, manikúra, 101 drogérie a mnoho ďalších vybavíte na pešo s príjemnou prechádzkou. Rozrastajúca sa materská škola či autobusová zastávka sú kľúčové pre mladé rodiny s deťmi, nehovoriac o pohodlnom napojení na obchvat D4R7 cez Rovinku, Studené alebo aj priamo z Podunajským Biskupíc cez Vinohradnícku cestu. Vlaková zástavka Miloslavov je síce trochu vzdialenejšia, ale je otázka času a krátkeho časového horizontu, kedy dôjde k prepojeniu časti Alžbetin Dvor s Miloslavou formou cyklochodníka. Už dnes sa pripravuje cyklocesta spájajúca Miloslavov s Dunajskou hrádzou a Karpatami, pričom bude prechádzať v susedstve prírodných jazier Košariská s možnosťou letného relaxu.

Pri kúpe radíme klientom, aby vždy okrem emócie zohľadňovali aj likviditu ponuky s odstupom času a pri zohľadnení budúceho vývoja tejto lokalita a rastu komfortu bývania, bude tento dom len rásť na cene. Okrem toho ide o úžasné rodinné bývanie, ktoré musíte vidieť, dohodnite si obhliadku ešte dnes.
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
72 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo

osobnimakleri.sk

osobnimakleri.sk

Ponuky spoločnosti: 40

Jarošova 0 • 81106, Bratislava - Nové Mesto (SK)
osobnimakleri.sk

204 900 € 2 846 €/m2

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo