Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne
150,000 € 1230 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 112 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo
259,900 € 2321 €/m²
Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²
Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave
449,900 € 2355 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r
189,000 € 189000 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 4izbovú novostavbu rodinného domu veľkým pozemkom obci
219,900 € 1833 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 2,5 -izbový rodinný dom s garážami pre 2 autá a pek
185,000 € 2056 €/m²
Rodinný dom | Prístav | 180 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav
260,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s tepelným čerpad
215,500 € 2268 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ohrady. Plocha pozemku: 27
155,000 € 1722 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s tepelným čerpa
215,500 € 2268 €/m²
Rodinný dom | 155 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy.
249,000 € 1710 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 318 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed
326,000 € 1025 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 aut
270,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g
180,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | Prístav | 180 m²
260,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr
156,900 € 1743 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra
Cena dohodou
Rodinný dom | 199 m²
DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla
250,000 € 1256 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
156,900 € 1743 €/m²
Rodinný dom | 318 m²
326,000 € 1025 €/m²
Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²
Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist
179,900 € 714 €/m²
Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b
319,900 € 1941 €/m²
Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²
;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno
480,000 € 4800 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²
Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib
695,000 € 798 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.