Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo
645,000 € 3225 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr
129,990 € 1326 €/m²
Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²
Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto
243,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové
125,000 € 977 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob
358,000 € 2754 €/m²
Rodinný dom | Košariská | 100 m²
358,000 € 3580 €/m²
Rodinný dom | Murínka | 150 m²
LDreality s. r. o., Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený na štedr
159,900 € 1066 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi
635,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí
488,000 € 2440 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²
Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn
1,100,000 € 1669 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²
BESTSELLER - ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, so zastavanou plochou 143m2 s veľko
378,000 € 242 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 297 m²
BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl
Cena dohodou
Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²
BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi
Cena dohodou
Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 144 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbové rodinné domy (krajné s dvojgarážou), ktoré sa nachádzajú v radove
400,000 € 2778 €/m²
Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o
250,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje
230,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 644 m2, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce H
95,000 € 1683 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre Zvolena, ulica Ivana Krasku, ktorý sa nachádza n
300,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 475 m2 v lokalite Banská Bystrica, časť Uhl
429,000 € 1589 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Dubové, pri Zvolene, ktorý je postavený na rovin
74,000 € 411 €/m²
Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 215 m²
Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy (dvojdomy), ktoré sa nachádzajú na Suc
460,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
74,000 € 411 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Podkonice (16 km od B.Bystrice) v tich
289,000 € 1070 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.