RD 5-izbový s pozemkom 838 m2 Hôrka nad Váhom Trenčiansky kraj

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 250 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s balkónom, zastrešenou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

339,000 € 1356 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hostice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hostice

Rodinný dom | 190 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hostice

65,000 € 342 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Lev Reality Vám ponúka útulný rodinný dom v obci Hronské Kľačany

Reality Hronské Kľačany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre rodiny, chalupárov alebo ľudí, ktorí hľadajú pokojné b

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronské Kľačany

155,000 € 1292 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu v srdci Liptova, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

85,000 € 746 €/m²

Predáme rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami v Ivanke pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Štefánikova | 127.5 m²

Ponúkame na predaj bezbariérový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

325,000 € 2549 €/m²

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 95 m²

Pre klientov hľadám do ponuky staršie pôvodné alebo čiastočne zrekonštruované rodinné domy. Cen

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Gajary

150,000 € 1579 €/m²

Rodinný dom v Likavke okr. Ružomberok

Reality Likavka

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame vám väčší rodinný dom v obci Likavka v okrese Ružomberok. Dom je samostatne stojaci v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Likavka

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom v krásnom prostredí Liptova

Reality Vlachy

Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúka vám na predaj Rodinný dom – rodinnú vilu v obci Vlašky, neďaleko priehrady Liptovská Mar

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Vlachy

259,000 € 863 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD vo vychytenej lokalite – LM – Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame exkluzívne v našej RK skvelý 4-izbový dom s úžitkovou plochou 148,1 m2 v obľúbenej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

379,000 € 2561 €/m²

člen NARKS

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 195.03 m²

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

463,500 € 2377 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

novo zrekonštr. rodinný dom, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný do

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,000 € 2374 €/m²

zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

Projekt Tymiánová: Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s dvomi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Predaj 2 podlažného 4-izbového rodinného domu na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa. Zastavaná plo

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

329,900 € 2663 €/m²

Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s tromi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

479,900 € 3364 €/m²

polyfunkčný dom v Petržalke, HANDLOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Handlovská | 350 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný dom v Petržalke – HANDLOVSKÁ

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

755,000 € 2157 €/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,900 € 2943 €/m²

Predaj,rodinný dom v meste Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 200 m²

Znížená cena + dohoda na cene!!! PONUKA NA PREDAJ: DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM VO FIĽAKOVE Ponúk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

119,990 € 600 €/m²

Novinka
Novinka

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavbami a pekným veľkým upraveným pozemkom v obci Doľný Štál.

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 131.4 m²

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavba

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

149,990 € 1141 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny, priestranný 5i RD 243m2, s balkónom, terasou, garážou a záhradou

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | 180 m²

EXPAT EXPERTS |Krásny a priestranný 5i RD 243 m2, s balkónom, terasou, garážou a veľkou záhrado

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Kvetoslavov

1,590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Mimoriadna zľava- Zabehnutá novostavba na skok do BB a ZV

Reality Lukavica

Rodinný dom | Lipová | 196 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lukavica

329,000 € 1679 €/m²

Nadštandardne zariadená 8-izbová vila aj pre 2 generácie

Reality Trebeľovce

Rodinný dom | Nezadaná | 324 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj priestrannú vilu v kľudnej a bezpečnej obci Trebeľovce

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trebeľovce

229,000 € 707 €/m²

Rodinný dom v Podkoniciach

Reality Podkonice

Rodinný dom | Nezadaná | 97.1 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Podkoniciach. Je ideálnou voľbou pre kaž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podkonice

165,000 € 1699 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie