Rodinný dom | Jesenského | 200 m²
✨ Spojenie prírody, súkromia, remesla a moderných technológií v dokonalej harmónii. 🏡 Ponúkame
399,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Vionská ulica | 170 m²
ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj exkluzívny rodinný dom v Zlatých Moravciach. RODINNÝ DOM:
395,000 € 2324 €/m²
Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²
Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným
94,000 € 627 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko
135,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Nová | 0 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo
410,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn
216,000 € 1543 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²
Ponúkame na predaj moderný, udržiavaný rodinný dom v tichej časti obce Lieskovany, vzdialenej l
245,000 € 2059 €/m²
Rodinný dom | Liptovská | 632 m²
Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po
319,900 € 506 €/m²
Rodinný dom | Popradská | 205 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te
159,000 € 2446 €/m²
Rodinný dom | SNP | 600 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.
154,900 € 275 €/m²
Rodinný dom | Župčany | 200 m²
Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri
260,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²
Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn
330,000 € 1722 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom
185,000 € 860 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 270 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh
Cena dohodou
Rodinný dom | SNP | 50 m²
Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn
Info v RK
Rodinný dom | Jarná | 100 m²
BÝVANIE POD TATRAMI, KDE SA KAŽDÝ DEŇ CÍTITE AKO NA DOVOLENKE – rodinný poldom na dlhodobý pren
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
REZERVOVANÝ Exkluzívne Delta Property ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rod
140,000 € 933 €/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²
Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po
159,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²
DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,
229,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | Markušovce | 60 m²
Ponúkame na predaj hrubú stavbu bungalovu v obci Markušovce. Bungalov je postavený na oplotenom
98,000 € 1633 €/m²
Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²
Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p
144,900 € 1179 €/m²
Rodinný dom | Holubyho | 110 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s dvomi balkónmi, dvomi gar
177,000 € 1609 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.