ZNÍŽENÁ CENA staršieho RD s veľkou záhradou v obci Čáry

Reality Čáry

Rodinný dom | . | 115 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ starší rodinný dom s veľkou záhradou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čáry

155,000 € 1348 €/m²

RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - PREDAJ - nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu, budú

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj

490,000 € 925 €/m²

Prenájom - Bratislava - Čunovo - 3-izbový rodinný dom

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Na hrádzi | 130 m²

ART Real Estate ponúka na prenájom novostavbu 3-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RAKÚSKO - Luxusná vila v Hainburg an der Donau – komfort, súkromie a panoramatický výhľad na Dunaj

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

2,500,000 € 4808 €/m²

PREDAJ - Čunovo - 4 izbový rodinný dom so záhradou, veľmi tichá lokalita

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Na hrádzi | 158 m²

ART Real Estate ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s terasou a krásnou záhradou v Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

880,000 € 5570 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3077 €/m²

Predaj 5 izbového moderného domu, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Dolná Lehota

Info v RK

GODDESS PROPERTY - PRENÁJOM - 4 izb rodinný dom 83 m2 - ZÁHRADA 200 m2 - 2x PARKING - klimatizácia - NOVOSTAVBA - Nový Svet

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

GODDESS PROPERTY ponúka v s povolením majiteľa na PRENÁJOM moderného 4-izbového DOMU so záhrado

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nový Svet

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj Rodinný dom v Čuňove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 184 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompletne podpivničený s v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trnávka

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnávka

255,000 € 2107 €/m²

Novinka
Novinka

Bungalov v centre obce Cabaj Čápor, Wágnerova ulica, Dom č.1

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

245,000 € 2333 €/m²

Novinka
Novinka

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj novostavba dvojdomu vo vyhľadávanej lokalite mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 71.1 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj moderný dvojdom nachádzajúci sa v novej štvrti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

157,000 € 2208 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM S VEĽKOU GARÁŽOU A PRÍSTAVBOU | POKOJNÁ LOKALITA | HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Komárňanská | 174 m²

Realitná kancelária Majster Vášho bývania, s. r. o., vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Hurbanovo

95,000 € 546 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme na kúpu rodinnú vilu alebo luxusnú rezidenciu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 650 m²

Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu rodinnú vilu alebo luxusnú rezidenciu v jednej z najvyhľa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Zahrada so zrubom, Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | 40 m²

Predáme útulnú zateplenú chatu, 3 áre v meste PEZINOK. Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

79,990 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v pôvodnom stave Háj

Reality Háj

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

Dom sa nachádza v pôvodnom stave, čo ponúka ideálnu príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastnýc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Háj

49,000 € 301 €/m²

Hospodárska usadlosť v slepej uličke na výnimočnom pozemku 1811 m2 Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Vidiecky dom | Štubnianska | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu a realizáciu

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

168,000 € 622 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v pôvodnom stave v tichej lokalite – Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Horná Štubňa, situovaný v pokojnom a tichom pros

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

98,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom Slovenské Pravno

Reality Slovenské Pravno

Rodinný dom | Slovenské Pravno | 100 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ku ktorému prislúcha krásny, slnečný pozemok o

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Slovenské Pravno

79,000 € 790 €/m²

5 izbový rodinný dom Slovenský Grob - časť Malý Raj na predaj, Obľúbená lokalita pár minút od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 120 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

449,000 € 3742 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 4-izbový luxusný rodinný dom s investičným pozemkom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 260 m²

Spoločnosť Findigo vám v zastúpení majiteľa predstavuje jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

450,000 € 1731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRVOREPUBLIKOVÝ klenot v centre Sobraniec: Rodinný dom s 13a pozemkom.

Reality Sobrance

Rodinný dom | Hollého | 91.8 m²

100 rokov histórie v centre Sobraniec | Výnimočný rodinný dom na predaj Niektoré domy ponúkajú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobrance

149,000 € 1623 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 4,161 m²

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj útulný rodinný dom s veľkým pozem

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

195,000 € 47 €/m²

Novinka
Novinka

TOCA real - Exkluzívne – predaj RD v Hlbokom nad Váhom (Bytča)

Reality Žilina

Rodinný dom | 1 m²

TOCA real – ZNÍŽENÁ CENA 04/2026 - exkluzívne – ponúkame na predaj starší rodinný domu v obci H

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Žilina

65,000 € 65000 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie