RD v Méra, na peknom pozemku s veľkým potenciálom

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

Ponúkame na predaj rodinný dom s dobrou dispozíciou v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčš

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Méra

43,300 € 509 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE | OBEC GYŇOV

Reality Gyňov

Rodinný dom | - | 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gyňov

265,000 € 2409 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Hlavná ulica 73/7 | 267 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj rodinný dom v radovej z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krompachy

240,000 € 899 €/m²

Predaj Rodinný dom, Habura-okr.Medzilaborce

Reality Habura

Rodinný dom | - | 120 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom s prístavbou v obci Habura. Hľadáte

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Habura

52,900 € 441 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU 2km od NZ/ ANDOVCE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

169,900 € 1734 €/m²

3,5izb.rodinný dom, Maďarsko12ár.pozemok, Tornyosnémeti,

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3,5 izbov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

84,000 € 764 €/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

4-izb.chalupa/RD v srdci Tokaja, 25ár.pozemok–Černochov

Reality Černochov

Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²

Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Černochov

108,000 € 432 €/m²

Novostavba rodinného domu za cenu bytu!

Reality Púchov

Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²

Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín. Rodinný dom j

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kamenín

79,900 € 320 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v obci Bystrička-Martin

Reality Bystrička

Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bystrička

199,900 € 952 €/m²

Na PREDAJ 4 izbová moderná NOVOSTAVBA 10km od NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²

Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

215,000 € 2337 €/m²

HĽADÁME pre klientov rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária BF reality hľadá pre klientov na kúpu rodinný dom v Šamoríne alebo blízkom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 280 m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce Ponúkame na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena na vyžiadanie

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný dom na pozemku 2000m2 | Komjáti

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou 20

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komjáti

167,000 € 835 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie