Investičná príležitosť - Nehnuteľnosť v tichej lokalite

Reality Chynorany

Rodinný dom | Chalúpková | 360 m²

Tento veľký dom je na predaj v tichej časti obce Chynorany. Pôvodný tehlový rodinný dom z roku

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chynorany

199,900 € 555 €/m²

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 C

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

250 €/deň 3 €/deň/m²

NA PREDAJ: 4. etapa výstavby rodinných domov, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Dolný Bar | 75 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj nízkoenergetické, samostatne stojace rodinné domy na kľúč v

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

210,000 € 2800 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, 2 bytové jednotky, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 214 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou polyfunkcie, širšie centrum, Spišská Nová

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

270,000 € 1262 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Štitáre | 100 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu nachá

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štitáre

229,000 € 2290 €/m²

Chorvátsko- Dom s výhľadom na more blízko pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2277 €/m²

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Dom 2x apartmán blízko mora v Chorvátsku na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachá

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

300,000 € 3140 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 7 izbový rodinný dom v tichej a lukratívnej lokalite v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | - | 346 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový, 7 izbový rodinný dom v tichej a lukratívnej lokalite v Novýc

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,690 € 751 €/m²

Hľadáme RD na Mládežníckej štvrti v Galante pre konkrétneho klienta

Reality Galanta

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách súrne hľadá pre konkrétneho klienta samostatný rodinný dom alebo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Galanta

260,000 € 2000 €/m²

Na predaj: Unikátny goticko-renesančný dom v centre Levoče! FOR SALE: scroll down for english text

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 3,012 m²

Exkluzívne v ponuke Kataríny Gilbertson / Centrum Real Predstavujeme vám jedinečnú investičnú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levoča

Info v RK

AARK: Tiny House – mobilná drevostavba, vhodná na každý pozemok

Reality Bratislava

Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava

42,000 € 1448 €/m²

REZERVOVANÝ - AARK: 5 izbový rodinný dom s atmosférou domova, Jánošíkova, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Jánošíkova | 135.43 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klien

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

319,000 € 2355 €/m²

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

279,990 € 3500 €/m²

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | - | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

EXKLUZÍVNE | LUXUSNÁ VILA S TERASAMI A VÝHĽADOM

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 500 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočnú luxusnú vilu, ktorá predstavuje vrchol moderného

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

RD v Méra, na peknom pozemku s veľkým potenciálom

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

Ponúkame na predaj rodinný dom s dobrou dispozíciou v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčš

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Méra

43,300 € 509 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie