Rodinný dom | Krmeš | 200 m²
SaleA- Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom postavený na pozemku 17
189,900 € 950 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
CentrumReal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v radovej zásta
300,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
🔥 RODINNÝ DOM NA PREDAJ 110m²| POZEMOK 1077 m² | Dolné Srnie Ponúkame na predaj rodinný d
98,900 € 899 €/m²
Rodinný dom | Nová Lipnica | 334 m²
RK RealityDS Vám ponúka na predaj pätizbový, čiastočne podpivničený, jednopodlažný rodinný dom,
695,000 € 2081 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Hľadáte domov, kde sa nešetrilo na kvalite? Táto výnimočná 5,5-izbová novostavba (kolaudácia 20
529,900 € 2409 €/m²
Rodinný dom | - | 176.17 m²
Ponúkam na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj celoročn
239,000 € 1357 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj polovicu dvojdomu v stave holodom na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp
244,000 € 1525 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami
175,200 € 2014 €/m²
Rodinný dom | Lužianky | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Lužianky neďaleko od
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 280 m²
Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov
359,000 € 1282 €/m²
Rodinný dom | - | 164 m²
Centrum Real Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne dokončeného rodinného domu v malebnej ob
310,000 € 1890 €/m²
Rodinný dom | - | 486 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Nehnuteľ
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 151.7 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve
325,000 € 2142 €/m²
Rodinný dom | Kúpeľňá | 102.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu dvojdom v meste Spišské Podhradie.
225,500 € 2060 €/m²
Rodinný dom | Torysky | 94 m²
Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Torysky, len 16 km o
Cena dohodou
Rodinný dom | Vysoká | 498 m²
Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 1,259 m²
AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou
155,000 € 123 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
430,500 € 2532 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Volám sa Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL a ponúkam Vám príležitosť kúpiť si tento nadštandar
470,000 € 1808 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -
Hľadáte nový, dispozične moderný a priestranný dom len pár minút od Košíc a za cenu jednoizbové
150,000 € 1271 €/m²
Rodinný dom | Ostravská | 555 m²
Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr
1,299,000 € 2341 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 137 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl
138,900 € 949 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbev meste Nové Zámky pri uliuci Slovenská. P
279,900 € 1347 €/m²
Rodinný dom | Chalúpková | 360 m²
Tento veľký dom je na predaj v tichej časti obce Chynorany. Pôvodný tehlový rodinný dom z roku
199,900 € 555 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.