Rodinný dom | Sadová | 103 m²
Ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom situovaný v obľúbenej lokalite Ivanka
449,000 € 4359 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 85 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej
820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tichá | 100 m²
Ponúkame na predaj vidiecky dom v obci Blatná na Ostrove, situovaný na pozemku o výmere 1 368
169,000 € 1690 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 300 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou, pivnicou a upraveným pozemkom
399,900 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čas
329,990 € 3113 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 245 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up
329,000 € 1343 €/m²
Rodinný dom | Kračanská cesta | 210 m²
Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa
149,900 € 714 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 97 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave. Dom sa nachádza na zaujímavom pozemku o
250,000 € 2887 €/m²
Rodinný dom | Kráľovianky | 105 m²
Ponúkame na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v dvojdomoch, situované v tichej a vyhľad
272,500 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Vinohradská | 240 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v Šamoríne na Vinohradskej ulici. Sp
435,000 € 1813 €/m²
Rodinný dom | Stodolová | 150 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Jelka. Dom bol postavený v roku 1983 na poz
184,900 € 1233 €/m²
Rodinný dom | . | 236 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta. Rodinný dom má 2 nadzemné podlažia a je č
319,900 € 1356 €/m²
Rodinný dom | Malotejedská | 250 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie, s dvojgarážou, p
349,990 € 1400 €/m²
Rodinný dom | A. Hlinku | 150 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas
204,990 € 1367 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 160 m²
Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s
400,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Kláštorská | 226 m²
Na predaj rodinný dom v prestížnej lokalite Nitra – Zobor Pozemok: 575 m² • Zastavaná plocha: 1
249,000 € 1102 €/m²
Rodinný dom | Hradecká | 160 m²
REZERVOVANÉ......Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v mestskej časti Prievidze , Hr
135,900 € 849 €/m²
Rodinný dom | Tužina | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu vo vyhľadávanej podhorskej obci Tužina. Samotna stavba sa nachá
69,900 € 874 €/m²
Rodinný dom | Mocsáryho | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Fiľakove - s vybavením úveru pomôžeme. Pozostáva z 2 izi
68,000 € 971 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá
155,000 € 646 €/m²
Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat
150,000 € 625 €/m²
Vidiecky dom | 70 m²
Ponúkame na predaj tradičný dedinský domček v obci Neded, ktorý dýcha históriou a čaká na svoj
58,000 € 829 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa svojich predstáv? V exkluzívnom zas
79,900 € 888 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do
78,000 € 624 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.