RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

VÝBORNÁ PONUKA V PRIEVOZE - 5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, TERASOU A ZÁHRADKOU

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Hrachová | 158 m²

INGRE.SK - PONÚKAME NADŠTANDARDNÉ PRIESTRANNÉ BÝVANIE 5 IZBOVÉHO BYTU S ATMOSFÉROU RODINNÉHO DO

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

529,000 € 3348 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 2,661 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný pozemok výborná lokali

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

253 €/m2 253 €/m2

Top
Top

PRENÁJOM ZABEHNUTÝ SALÓN HOLIČSTVO KADERNÍCTVO BRATISLAVA PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Šustekova | 25 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zabehnutý salón na prízemí so vstupom priamo z ulice, lokalita Br

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rodinný dom kompletne rekonštruovaný, s pekným pozemkom s rozlohou 1050 m2

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

285,000 € 1425 €/m²

Top
Top

2-izbový byt v novostavbe na prenájom, klimatizácia, 2 parkovacie miesta na rázusovej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom lukratívny 2-izbový byt na Rázusovej ulici s krásnym výhľadom na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Zimná ulica | 148 m²

Na predaj SKOLAUDOVANÝ moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

329,900 € 2229 €/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

VEĽKORYSÝ OBCHODNÝ PRIESTOR 131 m²- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²

Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 2731 €/m²

Top
Top

OBCHODNÝ PRIESTOR- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3216 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Dvojbytový rodinný dom pri centre, Zvolen_Podborová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ: Rozostavaná stavba s veľkým pozemkom 1,96 ha na polosamote, Horné Mladonice_okres Krupina

Reality Horné Mladonice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horné Mladonice

Cena dohodou

Top
Top

Predaj: RD s dvomi bytovými jednotkami v Žiline-Malá Praha

Reality Žilina

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

379,900 € 1520 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

620 €/m2 620 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie