Rodinný dom | M.Chmeliara | 180 m²
Spoločnosť Babony TRE ponúka jedinečnú príležitosť získať priestranný dvojposchodový dom v obci
259,000 € 1439 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen
V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci
125,000 € 2404 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 708 m²
Predstavte si, že namiesto mesiacov strávených na stavebnom úrade už o pár týždňov kopete zákla
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 750 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Bobrov, situovaný v novej, tiche
81,000 € 108 €/m²
3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²
Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko
141,000 € 2120 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 109 m²
V Zubrohlave vyrástol projekt šiestich bytov (2 - 3 izbových), ktoré kombinujú poctivú konštruk
216,500 € 1986 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 119 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc
399,000 € 3353 €/m²
Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn
Cena dohodou
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.
337,211 € 4323 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka
247,900 € 2137 €/m²
4 izbový byt | Školská | 83 m²
WEALTH GROUP ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hrubá Borša, na ul. Školská. Situ
199,500 € 2404 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
114,990 € 3108 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
139,990 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²
179,990 € 2951 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
Garsónka | Saratovská | 27.5 m²
Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ túto šikovnú nehnuteľnosť
154,900 € 5633 €/m²
4 izbový byt | Nejedlého | 79 m²
Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realité služby Vám ponúkajú na predaj tento 4-izbový byt v srdci
249,990 € 3164 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe
385,000 € 4355 €/m²
3 izbový byt | Zálužická | 73 m²
Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt
238,600 € 3268 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.