Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Stabilný výnosový areál v Bratislave s nájomcami a 24/7 prevádzkou

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | 4,800 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,500,000 € 313 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

Top
Top

Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Tichý 4-izbový byt s dvomi kúpelňami

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²

Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 4220 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt so záhradkou a terasou | Ružinov – Vavrínová | komorný projekt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²

Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4820 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v oblízkosti miest Levice, Zlaté Moravce, Tlmače

Reality Kozárovce

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,020 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Kozárovce, ktorý je situovaný v centre obce a vhod

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kozárovce

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

KRÁSNY BYT S VEĽKOU TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská | 49 m²

Bratislavské Staré Mesto dýcha úžasnou atmosférou, ktorú si, povedzme si pravdu, najlepšie môže

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Ponúkame na predaj lukratívne nebytové priestory v centre Levíc

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 77 m²

Ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v tichej časti centra mesta Levice. Objekt v kt

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Levice

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

Priestranný 4. izbový byt /komplet kuchyňa, 2 kúpeľne, loggia, výťah / Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²

Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

189,000 € 2124 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt 66,09 m² s murovanou pivnicou – Trnava, Prednádražie. Ihneď voľný.

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 66.09 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,990 € 2723 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 - ročný nadštandardne zariadený rodinný bungalov so šarmom Stredomoria v Rovinke!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Súmračná | 130 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Rovinka

599,000 € 4608 €/m²

Top
Top

TOP CENA! NA PREDAJ | 5-izbový byt so záhradou a samostatným vstupom, Janova Lehota

Reality Janova Lehota

5 a viac izbový byt | Janova Lehota | 176.11 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný byt v tehlovom dome v obci Janova Lehota, okres Žiar nad Hro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

99,000 € 562 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie