SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1967m²- Bánovce nad Bebravou.

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

260,000 € 1000 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4i bungalov 121 m² - Tuchyňa

Reality Ilava

Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ilava

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

JASNÁ POINT – 3-izbový moderný apartmán priamo v centre Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 65 m²

Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

466,250 € 7173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 2i byt, loggia, pivnica, klimatizácia, Sihoť

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Sihotská | 47.5 m²

PNORF – REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

134,998 € 2842 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na prenájom Kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným kúrením – Kysucké Nové Mesto, Revolučná ulica

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 56 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko doslova na dosah ruky? Ponúkame vám na prenájom kompletne zari

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Kancelárske priestory v historickej budove - Tajovského ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tajovského | 100.9 m²

Elegantné kancelárie v srdci mesta – pracujte s historickým šarmom. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Záhradné pozemky na predaj – Červený breh, Košice | výhľad, ticho a príroda na dosah mesta

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žľaby | 1,952 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradné pozemky v obľúbenej lokalite Košíc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVINKA AJ INVESTÍČNE VEĽKÝ ,ÚTULNÝ 1IZB 45m2 S LOGGIOU KOMPLETNÁ REKONŚTRUKCIA TOP LOKALITA

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²

IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ, PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

145,990 € 3717 €/m²

Top
Top

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2IZB 55M2 TOP LOKALITA PRI OC GALÉRIA UPROSTRED ZELENE NEŠPOROVA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový zariadený byt na prenájom v lukratívnej novostavbe centra Považskej Bystrice s nádherným výhľadom a s parkovacím miestom.

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Centrum | 51 m²

2-izbový zariadený byt na prenájom v novostavbe DIAMON RESIDENCE v lukratívnom prostredí centra

Publikované: 25.12.2019 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Top
Top

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový dom v ŠTANDARDE – ideálne bývanie len 25 minút od Bratislavy!

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

257,500 € 2488 €/m²

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

ASSENZIO - PRENAJOM - 1 IZBOVÝ BYT - MEDENÁ ULICA - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 33 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

216,000 € 1500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI – MÝTNA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 55 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Upresniť hľadanie