Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt Žilina prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Moyzesova | 70 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izbový meštiansky byt v centre Žiliny. Nachádza sa v tehlovom bytovo

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

3I DOM S PODKROVÍM V CENTRE OBCE VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Reality Ivanka pri Dunaji

Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²

alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Ivanka pri Dunaji

145,000 € 2114 €/m²

Top
Top

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný bojler | tichá l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 3023 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Pri smaltovni, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri smaltovni | 51 m²

Prenájom | 2 izbový byt | novostavba | zariadený | parkovacie miesto Je pre Vás dôležitý komf

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

715 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

3-izbový byt s atmosférou rodinného domu, terasou a podkrovím

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 79.19 m²

Útulný byt | Príjemná terasa | 2x Parkovanie | Vlastné podkrovie | Klimatizácia Predstavte si

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

224,900 € 2840 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23127)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie