SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,990 € 4302 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s upravenou záhradou, dvojgarážou, saunou a rýchlym napojením na R7 – pokojné bývanie bez kompromisov

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKU tejto nehnuteľnosti! V obci Holice, v pokojnej časti Kostolná Gala,

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Holice

329,000 € 1394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 144 m²

BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trstice

325,000 € 2257 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

PINK reality - veľkorysý pozemok s developerským potenciálom v obci Lužianky pri Nitre

Reality Lužianky

Rodinný dom | Teslová | 160 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný pozemok so starším rodinným

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lužianky

299,000 € 1869 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30383)
Upresniť hľadanie