3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rezedová | 82 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici
319,900 € 3901 €/m²
3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²
Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz
635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája
385,000 € 3500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²
Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Staničná | 735 m²
Hľadáte miesto, kde váš biznis nikto neprehliadne? Ponúkame na predaj komerčnú budovu v najrušn
369,000 € 502 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 96 m²
Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Stavbárska | 406 m²
Ponúkame na predaj flexibilnú výrobnú/skladovú halu s kompletným zázemím pre rozvoj vášho podni
373,500 € 920 €/m²
4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa
294,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Zarevúca | 190.5 m²
Ponúkame na predaj technologicky vyspelú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Liptovský
380,000 € 1995 €/m²
Rodinný dom | M.Chmeliara | 180 m²
Spoločnosť Babony TRE ponúka jedinečnú príležitosť získať priestranný dvojposchodový dom v obci
259,000 € 1439 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen
V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci
125,000 € 2404 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 708 m²
Predstavte si, že namiesto mesiacov strávených na stavebnom úrade už o pár týždňov kopete zákla
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 750 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Bobrov, situovaný v novej, tiche
81,000 € 108 €/m²
3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²
Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko
141,000 € 2120 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 109 m²
V Zubrohlave vyrástol projekt šiestich bytov (2 - 3 izbových), ktoré kombinujú poctivú konštruk
216,500 € 1986 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 119 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc
399,000 € 3353 €/m²
Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn
Cena dohodou
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.
337,211 € 4323 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka
247,900 € 2137 €/m²
4 izbový byt | Školská | 83 m²
WEALTH GROUP ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hrubá Borša, na ul. Školská. Situ
199,500 € 2404 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.