Predám krásny 3- Izbový byt 78m2 s 2x balkónom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

Top
Top

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Top
Top

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Top
Top

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Priestranný 1i byt s 2 pivnicami – Lozorno

Reality Lozorno

1 izbový byt | Lesná | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 1-izbový byt s výbornou dispozíciou v poko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lozorno

135,000 € 2455 €/m²

Top
Top

RD_A - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2598 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt II LOGGIA II ul. Francisciho Zapotôčky

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

RD so záhradou, pivnicou garážou na Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²

Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Myjava

150,000 € 720 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa s ovocným sadom vo Vrbovcoch.

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²

V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

99,000 € 990 €/m²

Top
Top

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Top
Top

Chalúpka pod lesom pár krokov od priehrady na Starej Myjave.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Stará Myjava | 71 m²

Máte radi šport ? V zime lyžovanie, v lete bicykel a plávanie , či turistiku? Tak táto ponuka

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1056 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa- RD na bývanie aj na chalupárčenie.

Reality Rudník

Rodinný dom | 150 m²

Predáme malebnú nehnuteľnosť , ktorá pozostáva z klasického RD postaveného v roku1960 s RD

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rudník

130,000 € 867 €/m²

Top
Top

RD v krásnom prostredí , GOLF .

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²

Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

209,000 € 2089 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu s parkovacím miestom na Leškovej ul. .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 100 m²

Luxusný novučký byt v zrekonštruovanej historickej budove je zaujímavý pre klienta, ktorý h

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebné pozemky 8151m2 - verejná obchodná súťaž

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Podkerepušky | 8,151 m²

Predmet verejnej obchodnej súťaže Prevod pozemkov v celkovej výmere 8151m2. Ide o pozemky reg.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | 76 m²

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

222,000 € 2921 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Stabilný výnosový areál v Bratislave s nájomcami a 24/7 prevádzkou

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | 4,800 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,500,000 € 313 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

Top
Top

Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Tichý 4-izbový byt s dvomi kúpelňami

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²

Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 4220 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt so záhradkou a terasou | Ružinov – Vavrínová | komorný projekt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²

Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4820 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie