Moderný 2-izbový byt s pivnicou - Sereď – Čepeňská ulica

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Če

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,990 € 2639 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²

REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 342 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY– PREDAJ– RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU– 2 PARKOVACIE STÁTIA- IDEÁLNA ALTERNATÍVA K BYTU– HRUBÁ BORŠA

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²

BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2856 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Strategický pozemok 1 714 m² v Budmericiach: Maximálna vizibilita a priestor pre veľkorysé sny

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²

Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

199,500 € 116 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LUCRON | Úplne nový nadštandardne zariadený 2 izbový byt s garážovým státím a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Zimnej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 54.36 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 2 izbový byt o výmere

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj samostatnej uzamykateľnej garáže s elektrikou v podzemnej garáži na ulici Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2813 €/m²

Top
Top

Prenajom 5 izb. luxusna novostavba pod Borikom, Kralovske udolie rodinneho domu kde su len 3 byty, 2x parkovanie, zahrada

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na prenájom luxusný priestranný slnečný byt s výhľadom 360° pre náročného klienta na H

Publikované: 20.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

189,000 € 219 €/m²

Top
Top

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

564,900 € 2173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

BEZRUČOVA RESIDENCE| 2-izbový byt s garážou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 82 m²

Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

LOZORNO| 5-izbový RD s garážou na pozemku 536m2

Reality Lozorno

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lozorno

319,900 € 1280 €/m²

Top
Top

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

STUPAVA | Nový3-izbový 120m2 klimatizovaný byt po novej rekonštrukcii s parkovaním pre 3autá

Reality Stupava

3 izbový byt | 130 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Stupava

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23023)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30299)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie