NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

Na predaj apartmán na prízemí s vlastným parkovacím miestom – uzatvorená rezidencia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v uzatvorenej rezidencii

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 2813 €/m²

Top
Top

Predaj apartmánového domu, Bešeňová

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | 300 m²

So súhlasom majiteľa sa ponúka k predaju zabehnutý a obľúbený apartmánový dom - penzión v pokoj

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na predaj Bešeňová

Info v RK

Top
Top

Ponuka prenájmu 4 izbového bytu v rodinnom dome, Spišská Nová ves, Arnutovce

Reality Arnutovce

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

Ponuka prenájmu 4 izbovej bytovej jednotky so samostatným vchodom v rodinnom dome, obec Arnutov

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 17.09.2025
Byty na prenájom Arnutovce

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Top
Top

Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom, Kpt. Jaroša

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Trenčín

389,990 € 1204 €/m²

Top
Top

Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

184,000 € 3067 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top
Top

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Upresniť hľadanie