2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.
215,000 € 3644 €/m²
Rodinný dom | Horská | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
629,900 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Košická | 57 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²
Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 82m2 na ul. Na Hôrke, Nitra, v panelo
189,900 € 2234 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc
199,750 € 250 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zimná | 60 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves
220,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²
HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária
369,000 € 3521 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²
HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k
455,000 € 6636 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²
HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re
250,232 € 7135 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka
379,000 € 3764 €/m²
1 izbový byt | Starohájska | 44 m²
HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža
230,000 € 5227 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real
487,000 € 6465 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.