Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový štýlový byt na prenájom v blízkosti centra Prešova – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

2-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2266 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

COMPACT OFFICES | Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 22,30m2 | CBC3

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 35.89 m²

Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte Compact Of

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

220m2 priestor s veľkým výkladom na Račianskej – Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 220 m²

Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte p, prosím, správcu objektu p. Heš

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

NC HRON: Prenájom obchodných priestorov od 18 m² až po predajné stánky

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Dudvážska | 18 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Top
Top

Apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 54 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,439 € 2323 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárií v Europa Business Center BB – od 25 m² s výhľadom

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 25 m²

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Priestor 1 119 m2 v NC HRON, BA Podunajské Biskupice – ideálny na klub, gastro či zábavné centrum

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Dudvážska | 1,119 m²

Oživte legendu v NC HRON: Prenájom kompletne vybaveného Clubu s plochou 1 119 m² Ponúkame na p

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Top
Top

Moderný 2-izbový byt na prenájom s garážovým parkovacím státím a výhľadom na mesto, Ružinov – Jégého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt v Ružinove na Jégeho ulici s celkovou výmerou

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Exkluzívny priestor pre obchod a služby s výkladom

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Na Troskách | 200.95 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

Na predaj | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23102)
Upresniť hľadanie