Priemyselná zóna | 400 m²
Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze
60,000 € 150 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n
269,990 € 3822 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už za niekoľk
285,000 € 2192 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 229 m²
Realitná spoločnosť Revoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný 6-izbový rodin
306,000 € 1336 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²
HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov
304,200 € 4550 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá
319,900 € 3677 €/m²
Rodinný dom | Klinčeková | 216 m²
Bývať na Zobore sa nepodarí každému. Podarí sa to vám? Na Zobore dnes nekupujete len rodinný d
249,900 € 1157 €/m²
4 izbový byt | Panská | 109 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží
2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
185,990 € 4325 €/m²
Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²
JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve
109,900 € 1335 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n
225,000 € 4787 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
Assenzio ponúka na predaj 3-izbový dom v Bernolákove komplet zrekonštruovaný s možnosťou prero
248,900 € 2393 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 132 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s
365,000 € 2765 €/m²
3 izbový byt | Fedinova | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch
267,000 € 3560 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²
Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 525 m²
Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte, prosím, pána Ostricu, peter.ostri
5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.