VEĽKÝ POZEMOK, KTORÝ MENÍ PRAVIDLÁ HRY | RODINNÝ DOM + 7 624 m² – HRUBÝ ŠÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Predstavte si ráno, keď vás nebudí ruch mesta, ale ticho, zeleň a vlastný priestor. Miesto, kd

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

489,000 € 2717 €/m²

Top
Top

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Bratislava – Rača: dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 585 m² – vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 2500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

640 €/m2 640 €/m2

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,900 € 5098 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľkorysý rodinný dom v prestížnej lokalite Bôrik | 500 m² | wellness, vináreň, dvojgaráž | vhodný aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na kopci | 500 m²

BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,499,000 € 2998 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

4 izbový rodinný dom Miloslavov - PREDAJ

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 3931 €/m²

Top
Top

Krásny rozprávkový 4 izbový rodinný dom na predaj Lehnice - PREDAJ

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

295,000 € 1446 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s garážou Hviezdoslavov - PREDAJ

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2600 €/m²

Top
Top

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30404)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie