Zrekonštruované priestory na zdravotníctvo, služby, kancelárie !

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²

Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, na rozhraní mesta a lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Brečtanova | 72 m²

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, pri le

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne so záhradou 540 m² – Horský park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

4REAL.SK PREDAJ POZEMKU S RODINNÝM DOMOM SO SLNEČNOU ORIENTÁCIOU, OBEC MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Dlhá | 120 m²

4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Maňa

59,900 € 499 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predám krásny 3- Izbový byt 78m2 s 2x balkónom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

Top
Top

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie