3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²
Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Osuského | 68 m²
Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 153 m²
Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát
155,000 € 1013 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.
155,000 € 1013 €/m²
3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²
Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného
199,000 € 2095 €/m²
2 izbový byt | Benediktiho | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt orientovaný do tichého vnú
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nalepkova | 130.6 m²
Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova
495,000 € 3790 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²
Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre
229,000 € 4771 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 57.8 m²
TOP MAKLÉR ponúka 2-izbový byt s balkónom a skvelou dostupnosťou na Panónskej ceste. Byt sa nac
250,000 € 4325 €/m²
Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²
Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb
493,000 € 3287 €/m²
2 izbový byt | Uzbecká | 56 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj harmonicky z
221,990 € 3964 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
Rodinný dom | Sándora Petöfiho | 350 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom, kde nechý
399,000 € 1140 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,
109,000 € 1817 €/m²
2 izbový byt | Republiky | 59 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v
209,000 € 3542 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok
125,000 € 1122 €/m²
2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Na prenájom 2 izbový byt v Žiline – Vlčince. Byt je po rekonštrukcií o výmere 62m2. Nachádza sa
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be
272,450 € 3890 €/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
329,000 € 3559 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.