2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
185,990 € 4325 €/m²
Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²
JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve
109,900 € 1335 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n
225,000 € 4787 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
Assenzio ponúka na predaj 3-izbový dom v Bernolákove komplet zrekonštruovaný s možnosťou prero
248,900 € 2393 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 132 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s
365,000 € 2765 €/m²
3 izbový byt | Fedinova | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch
267,000 € 3560 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²
Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 525 m²
Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte, prosím, pána Ostricu, peter.ostri
5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
Garáž | Šancová | 14 m²
Ponúkame na predaj garážové státie v projekte Vila Ľadová (Šancová / Ľadová ulica – Bratislava,
33,500 € 2393 €/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²
V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj
779,000 € 3043 €/m²
2 izbový byt | Paulínska | 47 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c
670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garáž | Vlárska | 13.6 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži na Vlárskej ulici v obľúbenej lokalit
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l
2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.