POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

2-izbový štýlový byt na prenájom s parkovacím miestom a pivnicou v cene nájmu – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Štýlový mezonet s výhľadmi, ktoré sa neopozerajú

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²

Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

755,000 € 4689 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 6088 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2 izbový byt, úžitková 44,7m2, rok výstavby 2006, parkovacie státie, Zádunajská cesta 6, pri Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 44,70 m2 + murovaná pivnica 2 m2 – byt nemá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5034 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Tvoj idealný priestor na prenájom v Šamoríne pri zjazde R7

Reality Šamorín

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Šamorín

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (746)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie