Priestranný 3 izbový staromestský byt s vysokými stropmi , BA-Staré Mesto, Mariánska ul., 83m2, v posch. 3/4, štýlové bývanie aj atraktívna investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 96 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 3844 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 87.7 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2051 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

Top
Top

Na predaj, Stavebné pozemky - Modrová, TARGETreal

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

42,440 € 73 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj | Výnimočný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | 214 m² interiér | Pozemok 2 043 m² | Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 226 m²

Predstavte si miesto, kde sa každé ráno zobúdzate do ticha, zelene a pokoja. Miesto, kde si môž

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

305,000 € 1350 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (753)
Upresniť hľadanie