Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Štýlový 2-izbový byt s hrejivou atmosférou na najvyššom poschodí | S parkovaním | Slnečnice Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 58.45 m²

HERRYS – Štýlový 2-izbový byt s hrejivou atmosférou na najvyššom poschodí | S parkovaním | Slne

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 4534 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,704 € 6834 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bottova | 128.95 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,164,655.98 € 9032 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

345,000 € 4085 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie