2 izbový byt | Halalovka | 60 m²
Ponúkame na okamžitý prenájom luxusný priestranný a plne zariadený 2i byt v novostavbe o výmere
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sokolia ulica | 120 m²
BE.LIVE COMPANY vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov, ktorý je
429,900 € 3583 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²
Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot
229,900 € 3355 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v
329,000 € 3561 €/m²
Rodinný dom | Dolnostredská | 106 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s
355,000 € 3349 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 62 m²
Ponúkame na prenájom fakt veľký 2-izbový byt (62 m²), navyše s predzáhradkou (33 m²), kompletne
500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²
Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
355,000 € 3349 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk
275,834 € 3040 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²
Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč
950,000 € 4948 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Nalepkova | 130.6 m²
Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova
495,000 € 3790 €/m²
2 izbový byt | Raketová | 43 m²
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43 m² nachádzajúci sa na Raketovej ulici v mestskej
151,990 € 3535 €/m²
2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?
215,000 € 3785 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.