4 izbový byt | Búdková | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú
399,000 € 3874 €/m²
4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré
Info v RK
3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré
Info v RK
4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star
Info v RK
2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj
479,000 € 3894 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t
939,000 € 6583 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
299,000 € 4851 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²
Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo
529,900 € 7721 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte
349,000 € 5673 €/m²
3 izbový byt | Podunajská | 65 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt
299,000 € 4600 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6
113,000 € 181 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 340 m²
č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera
Info v RK
2 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s terasou v projekte Arbor
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
Priestor pre sklad | 968 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na
2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.