Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro
350 €/m2 350 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 55 m²
PRENÁJOM: Reprezentatívny priestor na Štefánikovej – kancelária, salón alebo bývanie Realitná
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Béžová | 57 m²
PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT – NOVOSTAVBA SLNEČNICE Kompletne zariadený | Parkovanie | Petržalka – Bra
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mierová | 1 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod
629,000 € 629000 €/m²
1 izbový byt | Beňadická | 35 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov
184,000 € 5257 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii
159,500 € 2045 €/m²
2 izbový byt | Na výslní | 84 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²
Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodinný dom - bungalov, hol
291,000 € 2501 €/m²
Dvojgarsónka | Závodná | 65 m²
V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr
165,000 € 2538 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K
75,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | 139.4 m²
PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom
229,000 € 1643 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²
Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA
299,700 € 4382 €/m²
3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²
PRENÁJOM: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v top lokalite Petržalky Pre bližšie informác
799 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mayerova | 90 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou
229,000 € 2544 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²
HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária
369,000 € 3521 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.