PREDAJ Rodinný dom so stavebným pozemkom Dúbravy okres Detva

Reality Dúbravy

Rodinný dom | 225 m²

Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dúbravy

179,990 € 800 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

/ Aktuálne / Vkusný zariadený 1,5 izbový byt v centre mesta, Halenárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3845 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nádhernou permakultúrnou záhradou – Kvetoslavov, 20 min od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²

Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

259,000 € 4111 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná vila v prestížnej lokalite Terasa – Grot

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Breznianska | 339 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

/ Aktuálne / Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

259,000 € 797 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nádherná 6i vila, 335m2, Skalka nad Váhom,Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²

🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

799,900 € 2388 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Krásny 4i rodinný dom,120m2,Višňové,NMnV

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 120 m²

🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Višňové

104,900 € 874 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Nemšová

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

132,900 € 1445 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

258,900 € 2158 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23005)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Upresniť hľadanie