3 izbový byt | Adámiho | 82 m²
Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove
273,900 € 3340 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 78 m²
Ponúkame na prenájom moderný 3-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Rača na
1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²
Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr
99,000 € 5900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre
70,000 € 131 €/m²
Mezonet | Riečna | 240.67 m²
Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest
1,502,734 € 6244 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
777,000 € 6118 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa
760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²
Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 110 m²
Na predaj nový moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou ? ul. Jabloňová, mesto Šaľa,
219,500 € 1995 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
4 izbový byt | Búdková | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet
221,000 € 1811 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.