2 izbový byt | Pekná cesta | 49.4 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový útulný byt s balkónom, s výmerou obytnej plochy 46 m² + pivnica 3
790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Budatínska | 42 m²
Prenájom priestranného 1 izbového bytu v novostavbe na Budatínskej ulici v Petržalke v príjemne
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa
365,000 € 3926 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (
425,000 € 1925 €/m²
3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²
420,000 € 2017 €/m²
2 izbový byt | Žabotova | 55 m²
Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²
Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po
159,000 € 883 €/m²
3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²
Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke
280,000 € 3684 €/m²
3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²
Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po
425,000 € 5361 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva
269,900 € 3161 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Rodinný dom | Hliníky | 220 m²
Ponúkame rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Hrnčiarovciach nad Parnou. Rodinný dom je k
220 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Slov. nár. povstania | 58 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2,5-izbový byt v centre mesta Hlohovec Realitná kancelári
140,000 € 2414 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
212,974.33 € 3450 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
3 izbový byt | Jantárová | 65 m²
Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v
599,000 € 1374 €/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.