Na prenájom chatka, 20m2, kompletná rekonštrukcia, zariadená, bezproblémové parkovanie,

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Studená 10 | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. dáme do prenájmu na ul. Studená pri OC STYLA kompletne zrekonštruovanú chatku

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

PREDAJ - CHATKA nad priehradou Lipovina

Reality Bátovce

Záhradná chatka | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj ZÁHRADNÚ CHATKU v obľúbenej a vyhľadávanej časti obce Bátovce, nad prie

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bátovce

63,000 € 1537 €/m²

Viničný domček v LV - nová cena

Reality Levice

Záhradná chatka | Krížny vrch | 28 m²

Ponúkame na predaj záhradu s viničným domčekom v Leviciach časť Krížny vrch. Výmera pozemku je

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

38,000 € 1357 €/m²

Chata Levice-viničná oblasť studňa elektrina ovocné stromy

Reality Levice

Záhradná chatka | 20 m²

Predám chatu v extraviláne Levíc v katastrálnom území Kalinčiakovo vhodná na vybudovanie krásne

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

47,000 € 2350 €/m²

Exkluzívne pozemok s viničným domčekom Levice pod Šiklóšom

Reality Levice

Záhradná chatka | 976 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj murovaný viničný domček spolu s pozemkom v L

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 27.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

26,000 € 27 €/m²

Záhradka s chatkou v meste

Reality Levice

Záhradná chatka | 30 m²

Predáme záhradu v peknom prostredí záhradkárskej oblasti v Leviciach. Pozemok má rozlohu 400 m2

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 06.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

49,990 € 1666 €/m²

Záhradná chatka so záhradou s krásnym výhľadom Staré Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | 0 m²

IBA U NÁS ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou v starých Leviciach. Záhradná chatka m

Publikované: 30.10.2022 Aktualizované: 01.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

37,000 €

Ponúkame na predaj tichú a rozľahlú vinicu s viničným domčekom

Reality Levice

Záhradná chatka | Predné Staré Levice | 1,892 m²

S radosťou vám ponúkame na predaj jedinečnú vinicu s obrovským potenciálom na rekonštrukciu, kt

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,700 € 34 €/m²

Záhradná chata s pozemkom na predaj

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Wilec hôrkou | 12 m²

ESPORIA RK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou nachádzajúci sa na ulici Pod Wilec hôr

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

27,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Záhradná chata so súpisným číslom v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhradná chatka | Pavla Horova | 54.4 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vo výbornej lokalite so záhradnou ch

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 3408 €/m²

Konečne krásna nová voňavá chatka v Brezne-Padličkovo

Reality Brezno

Záhradná chatka | Padlíčkovo | 40 m²

IBA U NÁS! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásnu voňavú novú chatku v záhradkárskej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

43,000 € 1075 €/m²

ID-3091 NA PREDAJ – rekreačná chatka - Orišky Trebišov

Reality Trebišov

Záhradná chatka | Orechová | 1 m²

ID:3091 Ponúkame Vám na predaj chatku s pozemkom v Trebišove: -nachádza sa v záhradkárskej obla

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Trebišov

44,900 € 44900 €/m²

TOP Living: Záhradná chatka v Čeríne na predaj - REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Partizánska cesta | 50 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatu nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti Čerín pri Banskej Bys

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

110,000 € 2200 €/m²

PREDAJ - ZÁHRADA S CHATKOU, DOLINKY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | Považská Bystrica | 19 m²

Ponúkame na predaj záhradu so záhradkárskou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkár

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

47,000 € 2474 €/m²

Predaj záhradnej chatky vo Zvolene – Zlatý potok

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Nezadaná | 193 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok – Na Hlinách. Chata s betón

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

16,000 € 83 €/m²

Na predaj - chatka so záhradou, Lazany „Skálie", okr. Prievidza

Reality Lazany

Záhradná chatka | Skálie | 40 m²

Miesto, kde si naozaj oddýchnete… Ponúkam na predaj útulnú chatku so záhradou v obľúbenej a v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazany

80,000 € 2000 €/m²

Záhradný dom Svrčinovec

Reality Svrčinovec

Záhradná chatka | Nezadaná | 40 m²

Dream reality vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný záhradný domček so záhradou vo Svr

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Svrčinovec

90,000 € 2250 €/m²

člen NARKS

Záhradná chatka s úžitkovou záhradou Zvolen Zlatý Potok

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Nezadaná | 564 m²

Predaj záhradnej chaty s úžitkovou záhradou vo Zvolene, na sídlisku Zlatý Potok. Chata pozostáv

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

55,000 € 98 €/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou v obci Kráľova n/V, pri rieke Váh, okr. Šaľa.

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Nezadaná | 56 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke chatku so záhradou, ktorá Vám poskyt

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

54,999 € 982 €/m²

člen NARKS

Predaj záhradnej chatky s pozemkom 496m2, ul. Agátová, záhradkárska osada v extraviláne Dúbravky (ako je Technické sklo) k dispozícii aktuálna "UPI"

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhradná chatka | Agátová | 23 m²

Predaj udržiavanej chatky s rekreačným pozemkom 496m2 vrátane zastavanej plochy pod chatkou 23m

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 6478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj murovaná chatka so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 15 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj murovanú chatku so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,000 € 1933 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Murovaná chata so záhradou - Čičky - Košice - záhradkárska lokalita

Reality Košice-Západ

Záhradná chatka | Čičky-majer | 55 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu so záhradou v lukratívnej ti

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Západ

89,900 € 1635 €/m²

KOŠICE - PEREŠ - Drevená záhradná chata + bazén + záhrada

Reality Košice-Pereš

Záhradná chatka | Bystrická | 29 m²

Ponúkame na predaj drevenú záhradnu chatu s terasou. Nachádza sa na pozemku, ktorý je vhodný na

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Pereš

179,000 € 6172 €/m²

Predaj chatky na udržiavanom pozemku Bratislava Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Plánky | 70 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj chatku s pozemkom v Bratislave Plánky, v Lamači, patriacu pod Zá

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

230,000 € 3286 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie