4 izbový byt | I. Krasku | 84 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj štvorizbový byt na ulici I. Krasku v Prievidzi, v časti Zapotôčk
153,000 € 1821 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Hľadáte nehnuteľnosť v prostredí, ktoré má prírodný charakter , dostatok súkromia a zároveň umo
259,900 € 866 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vinohradnícka | 53 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekné, reprezentatívne kancelárske priestory s rozlohou 53 m² v mode
Cena dohodou
3 izbový byt | Rekreačná | 82 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v projekte Dream Residence v Bojniciach.
299,000 € 3646 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²
Hľadáte pokoj, príjemné bývanie na dedine v blízkosti prírody ? Máme pre vás zaujímavú ponuku
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Riečna | 1,195 m²
Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou k o
253,600 € 212 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 595 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť rodinný dom a zároveň mať okolo seba pokoj, zeleň a dobr
49,990 € 84 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 280 m²
Hľadáte pekný, priestranný rodinný dom v tichej ulici, mimo hlavnej cesty ? Vaša Realitná pon
299,000 € 1068 €/m²
Rodinný dom | Vlčie Kúty | 173 m²
Túžite po novostavbe rodinného domu bez vybavovania povolení a strácania svojho času pri budova
275,000 € 1590 €/m²
Rodinný dom | Lelovská | 95 m²
Hľadáte šikovný rodinný dom v dobrej lokalite mesta Nováky, ktorý sa dá využiť na trvalé bývani
95,000 € 1000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 56 m²
Ak hľadáte dokonalú rovnováhu medzi životom v prírode a pohodlným prístupom do mesta, táto útul
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ulica kanianska | 701 m²
Nechcete strácať čas vybavovaním povolení na stavbu vášho rodinného domu? Vaša Realitná ponúk
169,000 € 241 €/m²
Iný objekt | Ciglianska cesta | 298 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj bytový objekt so šiestimi samostatnými bytmi, nachádzajúci sa v
224,900 € 755 €/m²
3 izbový byt | Urbárska | 70 m²
Radi by ste si prenajali pekný byt bez nutnosti väčších úprav? Vaša Realitná vám ponúka na pre
560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dimitrovova | 56 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 56 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tr
68,500 € 1223 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 30 m²
Vaša Realitná ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Prievidza v krídle budovy
100 €/m2/rok 7 €/m2/rok
Obchodné priestory | 90 m²
Ponúkame na prenájom výborne situovaný obchodný priestor v Prievidzi, nachádzajúci sa v blízkos
1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Martina Rázusa | 158.6 m²
Nie každý dom musí byť naleštený, voňavý po novom lamináte a tváriť sa, že práve zišiel z katal
Info v RK
3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²
Hľadáte pekný prenájom bez kompromisov, kam sa stačí len nasťahovať? Vaša Realitná ponúka na pr
580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,886 m²
V obci Chvojnica, okres Prievidza, ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 886 m², situovaný v kr
62,900 € 33 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²
Vaša Realitná vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť. Jedná sa o zabehnutý, kompletne vyb
560,000 € 700 €/m²
3 izbový byt | A. H. Gavloviča | 66 m²
Predstavujeme vám výnimočný byt, ktorý od prvého momentu pohladí vašu dušu. Vaša Realitná Vám
Info v RK
Apartmánový dom | Podhorská | 250 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s veľkým potenciálom vo vyhľadávanej lokalite – Veľká Lehôtka.
249,990 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Podzámocká | 281 m²
Nehnuteľnosť v úplnom centre Bojníc, no pritom situovaná v tichej časti mimo všetkého ruchu. Va
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.