2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom
259,000 € 5305 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²
Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu
1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 45 m²
Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej časti Petržalky. Byt
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov
62,900 € 126 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²
Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon
Cena dohodou
Rodinný dom | 60 m²
*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji
22,000 € 367 €/m²
3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²
3-izbový byt Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9. mája. By
185,400 € 2664 €/m²
Polyfunkčný objekt | Einsteinova | 107 m²
Exkluzívne Vám ponúkame výnimočnú príležitosť prenájmu polyfunkčných priestorov na Einsteinovej
377 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).
298,000 € 4382 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor
245,000 € 1633 €/m²
3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²
AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso
707,000 € 7289 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²
Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri
1,350,000 € 5466 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte
660,000 € 4314 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 522 m²
AVE Estate Vám ponúka atraktívny stavebný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí Čunova – v
260,000 € 498 €/m²
Iný objekt na bývanie | Kovácsova | 39 m²
AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló
119,000 € 3051 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²
119,000 € 3051 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
245,000 € 1633 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 614 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými IS - elektrika, voda, kanalizácia, plyn, asfalt
410 €/m2 410 €/m2
Rodinný dom | 500 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom / Villu – v pokojnej rezidenčnej časti obce
1,229,000 € 2458 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 113.31 m²
Ponúkame na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbový tehlový bungalov situovaný v tichej nov
389,000 € 3433 €/m²
Rodinný dom | 92.4 m²
Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po
299,000 € 3236 €/m²
Výrobný objekt | 350 m²
Ponúkame pozemky na predaj pre firmy v Business Parku D4 tesne pri Bratislave na vstupe od D4 +
297,000 € 849 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho
399,000 € 3990 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.