Na prenájom výrobno – skladové priestory vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Priestor pre sklad | Malobielska | 680 m²

Ponúkame na prenájom výrobno – skladové priestory vo Veľkom Bieli na ulici Malobielska. Areá

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Veľký Biel

3,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom - kancelársky priestor 48,9m², Radlinského, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 48.9 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková plo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

601.88 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - sklad s administratívou, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Technická | 311 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

4,021.23 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom skladov - ul. Galvaniho, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

Prenájom samostatných kontajnerových skladov – 15 m², Galvaniho ulica Bez provízie RK

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE kancelárske priestory na prenájom, 500m2 EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 536.6 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Priestor vhodný na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním 394m2, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzajúce

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrín

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na prenájom - Kancelárske priestory, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 19 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Zariadený 3i byt v modernej novostavbe na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Krásny dvojdom s bazénom a výhľadom na more – Peruški

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je krásny dvojdom s bazénom, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí obklopenom zeleňo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 3867 €/m²

300m2 obchodný priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seber

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Moderné skladové priestory a kancelárie – okamžite voľné, prístup 24/7

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 120 m²

Ponúkame na prenájom skladové plochy v krytej hale. Všetky sklady sú na prízemí - jednotlivé kó

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúzelná ekologická chatka v Duga Uvala – Iba 400 m od mora!

Reality Chorvátsko

Vidiecky dom | Chorvátsko

Hlavné prednosti nehnuteľnosti Kompletne zariadená a pripravená na nasťahovanie: Vkusne zaria

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj

108,000 € 2348 €/m²

Komerčné priestory na predaj - Na Piesku, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Na Piesku | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v Ružinove, na ulici Na Piesku. Priestor je súčasťou t

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárske priestory vysokého štandardu MYHIVE Tower, Vajnorská, POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom výrobných a skladových hál od 1000 m2 Holíč

Reality Holíč

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Budova sa nachádza v meste Hodonín, len 5min. k pripojeniu na diaľnicu BA -Brno. Celk

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Holíč

5.6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Objekt vhodný na podnikanie, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Administratívny objekt | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu objektu/rodinného domu na Hydinárskej ulici v Podunajských Bisk

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 169.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov s celkovou úžitkov

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor, Krajná, Bratislava II, 15,7m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 15.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Predaj pozemku 2262 m2 v Bratislave - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Orná pôda | 2,262 m²

Ponúkame na predaj pozemok definovaný ako orná pôda a ostatná plocha, vo výmere 2262 m2.

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

75,000 € 33 €/m²

Rodinný dom na predaj - Malacky

Reality Jakubov

Rodinný dom | Jakubov | 109.6 m²

Novostavba 5-izbového domu pri jazere – pokojné prostredie, celoročné bývanie, 109,6 m² úžitkov

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Jakubov

260,000 € 2372 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom na Karloveskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 24.3 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Karloveskej ul. v BA IV - Karlova Ves, s úžitko

Publikované: 15.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (22997)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie