COPACABANA Jomtien & Coral reef

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Zobuďte sa s panoramatickým výhľadom na Thajský záliv a vychutnajte si úžasné západy slnka z

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

76,000 € 2621 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Embassy Condominium Project

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Embassy Condominium Project je prémiový rezidenčný projekt, ktorý sa nachád

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

69,000 € 2091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 717 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych výmer. Najmenšia od 20 m2, ďalšie dve s výmerou 35m2 ot

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Obchodný priestor s výkladmi do frekventovanej cesty v objekte Perla Ružinova, 172m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Kaštieľska | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí, v novostavbe Perla Ružinova,

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

Pozemok / záhrada, na predaj, Dolná Súča, okres Trenčín

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,700 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 3 700 m², nachádzajúci sa v obci Dolná Súča (okres

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

52,000 € 14 €/m²

Výrobno-skladové priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Zlatovská | 1 m²

Ponúkame na prenájom vykurované výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v murovanej budove v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Skladové priestory na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Kubranská | 800 m²

Ponúkame na prenájom nevykurované skladové priestory s výmerou 800 m², ktoré sa nachádzajú v mu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Kubranská | 260 m²

Ponúkame na prenájom nevykurované skladové priestory s výmerou 260 m², ktoré sa nachádzajú v mu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčné priestory nachádzajú sa v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na prenájom vykurované komerčné priestory s celkovou výmerou 64 m² nachádzajúce sa v l

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Kancelársky priestor na prenájom, Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 30.41 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

307 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zrekonštruované administratívne priestory ,Trenčín, Zámostie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 1,377 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované administratívne priestory v Trenčíne, Zámostie. Jedná sa k

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

183m2 Obchodný priestor s veľkými výkladmi na Račiansku ulicu, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2.500m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Dunajská | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Obchodno-reštauračný priestor na Záhradníckej ulici na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 120.3 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

300,750 € 2500 €/m²

Na predaj - garáž. ul.Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž – Odborárska ulica, Bratislava Cena: 39 500 € + provízia RK V

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,500 € 2194 €/m²

Kancelárske priestory v Novom Meste- Hattalova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 58 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Bratislava, Nové Mesto (Hattalova ulica) Dostupné priesto

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

OC LIGHT PARK, priestor s výkladom na Račiansku, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 180 m²

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom Galvaniho

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II Ružinov, s úžitkovou ploc

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Lukratívny 250-350m2 obchodný priestor na Obchodnej ulici, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa n

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

205m2 kancelársky celok v centre na Lazaretskej/Cintorínskej ulici, Staré Mesto