Kancelársky celok v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 193,8 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 193.8 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok, na Hurbanovom námestí, oproti Alizé a Michalsk

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Priestor 165,7m2 s výhľadom do Úradu Vlády, v krásnej historickej budove, Štefánikova,BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 165.7 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v novo zrekonštruovanej historickej

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelársky celok v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 145 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 145 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok, na Hurbanovom námestí, oproti Alizé a Micha

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárske priestory 169m2, EINPARK, Einsteinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 169.23 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na f

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

17.5 €/m2/mesiac 18 €/m2/mesiac

Celok 4 kancelárií na prízemí administratívnej budovy, Panenská - Staré Mesto, 101,83m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 101.83 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívne priestory – Stupava, centrum

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32.82 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory v priamom centre Stupavy. Pries

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Administratívne priestory vysokého štandardu v tesnej blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 230 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalk

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 450 m²

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vysokého štandardu MYHIVE Tower, Vajnorská, POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 1,078 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

49m2 moderný kancelársky priestor na Račianskej, Reding Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe Reding Tower 2 na Račianskej ulici, v B

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom skladovej a výrobnej haly 2771 m2 Hodonín

Reality Hodonín

Priestor pre výrobu | Česká republika | Hodonín

Celková úžitková plocha: 2 771,8 m². Štvorpodlažná tehlová budova, vykurovaná v uzavretom a

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Hodonín

5.4 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

BEZ PROVIZIE Rodinný dom vhodný na administratívu Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu objektu/rodinného domu na Hydinárskej ulici v Podunajských Bisk

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom

Reality Senec

Priestor pre sklad | Poľná | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom suché skladové priestory v rozlohách od 200m2 až po 7.500 m2 a vonkajš

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na rohu Obchodnej a Poštovej ulice, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Poštová | 196.23 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Bratislavy na frekventovanej Obchodnej/Pošto

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

7,328 €/mesiac 37 €/mesiac/m²

Vonkajšie skladovacie plochy na prenájom

Reality Senec

Spevnené plochy | Poľná | 200 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Objekty na prenájom Senec

Cena dohodou

Výrobno-skladový objekt s administratívou na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Šikmá | 450 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladový objekt s administratívnou časťou na Šikmej ul. v BA II,

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

490,000 € 1089 €/m²

Luxusná investičná príležitosť na ostrove Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Seseh je pokojný pobrežný raj na Bali, vzdialený len 40 minút od letiska, s práve budovaným

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

Cena dohodou

Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 158,84m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 158.84 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kanc

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 438,22m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 438.22 m²

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Administratívne priestory v polyfunkčnom komplexe Viktória, Košická-Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 354 m²

Ponúkame na prenájom moderné priestory v administratívnom komplexe Viktória v blízkosti t

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Skladový priestor, v blízkosti Figara, 200 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínske

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RIVIERA MALIBU Residences

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Riviera Malibu Pattaya ponúka širokú škálu veľkostí obytných jednotiek od 30 m2, 1-izbového

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

76,000 € 2533 €/m²

Novostavba kancelárskeho priestoru na prenájom - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 269 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23000)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie