Obchodné priestory | Vajnorská | 80 m²
Ponúkame na prenájom flexibilné obchodné alebo obchodno-komerčné priestory v etablovanom obchod
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 535 m²
Jedná sa o novovzniknutú časť určenú pre výstavbu RD – všetky IS (voda, elektrika, kanalizácia)
155 €/m2 155 €/m2
Obchodné priestory | Nezadaná | 53 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 53 m2 v polyfunkčnej budove v širšom
580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Junácka | 45 m²
Ponúkame Vám na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Junáckej u
670 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jasovská | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2izbový byt v atraktívnej lokalite v Petržalke - ul. Jasovská
790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Kukuričnej uli
890,000 € 991 €/m²
Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na
1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | Námestie 1. mája | 15 m²
Ponúkame Vam na predaj parkovacie miesto vcentre mesta na Namesti 1 mája 9 v Senci . Vstup do g
28,000 € 1867 €/m²
2 izbový byt | Topoľčianska | 46 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový dvojizbový byt v obľúbenej časti Bratislava - Petržalka pri rekre
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas
84,900 € 45 €/m²
2 izbový byt | Klenová | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²
Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal
880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 822 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p
2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²
6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 84 m²
Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Stará Vajnorská | 346 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu o výmere 346 m2 situovanú v pokojnej záhradkárskej osade č.1
18,500 € 53 €/m²
2 izbový byt | Medveďovej | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 50 m2. N
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Budatínska | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Brati
18,500 € 925 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 172 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači
Info v RK
2 izbový byt | Riazanská | 58 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici
730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | A. Gwerkovej | 55 m²
Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Gwerkovej ulici 25 v Petržalke, v časti
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.