PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - SKÝCOV

Reality Skýcov

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 741 m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU V OBCI SKÝCOV - tichá vedľajšia ulica v centre obce - veľkosť poze

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Skýcov

49 €/m2 49 €/m2

VÝROBNO - PREVÁDZKOVÝ AREÁL - TOPOĽČIANKY

Reality Topoľčianky

Výrobný objekt | Hlavná | 1,500 m²

VÝROBNO - PREVÁDZKOVÝ AREÁL - OBEC TOPOĽČIANKY Ponúkame na predaj výrobno-prevádzkový areál v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Topoľčianky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - CHALUPA - ČARADICE

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 49 m²

ROMANTICKÁ CHALUPA V OBCI ČARADICE Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu v obci Čaradice, s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

83,500 € 1704 €/m²

PREDAJ - 3i BYT - PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 62.39 m²

KOMFORTNÉ BÝVANIE PRE RODINU - BALKÓN , KLÍMA, CENTRUM NABLÍZKU PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU V PIEŠŤ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

153,000 € 2452 €/m²

Zamilujte sa na prvý pohľad: Zrekonštruovaný dom, kde sa stačí len nasťahovať Čermáň - Hurbanova ul.

Reality Nitra

Rodinný dom | Hurbanova | 320 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny, veľkorysý, dos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1153 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt s lodžiou (93 m2) s potenciálom SLIAČ

Reality Sliač

4 izbový byt | Rybárska | 97 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

215,000 € 2216 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ TOP PONUKA: Kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 69 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÉ BÝVANIE rodinný dom vo vidieckom štýle na skok od mesta s krásne vysadeným pozemkom ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 150 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj vkusne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 4 izbový mezonet s galériou, terasou a parkovaním – Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

4 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ PRIESTORY od 150 m2 na prenájom priamo v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Námestie SNP | 150 m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE v centre mesta ZVOLEN - výborná lokalita - hneď vedľa Euro

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS

1 izbový komplet zrekonštruovaný apartmán pár minút od ESC

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Wolkerova | 33 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komplet zrekonštruov

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Priestranný 4 izbový byt s lodžiou a veľkou pivnicou 97m2

Reality Zvolen

4 izbový byt | 93 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

215,000 € 2312 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON komplet zariadený 1 izbový byt s lodžiou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 31 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardne vybave

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode pár minút od centra mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KANCELÁRSKY PRIESTOR 21 m2 priamo na Námestí ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 31 m²

NEST realitná kancelária vám ponúka na okamžitý prenájom praktický kancelársky priestor, ktorý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

290 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA Zrekonštruovaný RD vo vilovej štvrti v centre mesta – luxus, súkromie a štýl „Glamour"

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 224 m²

NEST realitná kancelária pripravuje na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestí

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 2 izbový podkrovný byt s balkónom len 10 min z CENTRA mesta

Reality Malachov

2 izbový byt | 50 m²

NEST realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jeden z poslednýc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Malachov

159,000 € 3180 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA CENTRUM priestranný 4 izbový byt 102 m2 so šatníkom a 2 terasami

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ kancelárie od 250,- EUR priamo v centre mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie