Rezervované - REALISS - Prenájom komerčných priestorov – Dolné Ozorovce. Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Ozorovce | 99 m²

1. Poloha a lokalita Ponúkame na prenájom atraktívne komerčné priestory situované v zrekonštru

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bánovce nad Bebravou

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rezervované - REALISS - RODINNÝ DOM S VEĽKORYSÝM POZEMKOM A POTENCIÁLOM PRE DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE – obec RYBANY

Reality Rybany

Rodinný dom | Nezadaná | 174 m²

Rodinný dom v obci Rybany kombinuje pokojnú a slnečnú lokalitu, nadštandardnú plochu a záhradu,

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rybany

126,000 € 724 €/m²

REALISS - NA PREDAJ – MUROVANÁ GARÁŽ pri hlavnom Ťahu TN- Prievidza – v lokalite „STARÉ IHRISKO - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | Trenčianska cesta | 17 m²

PARKOVANIE PRE VAŠE VOZIDLO, ALEBO SKVELÝ SKLADOVÝ PRIESTOR Ponúkame na predaj udržiavanú, rad

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

17,800 € 1047 €/m²

REALISS - Rodinný dom s rozľahlým pozemkom 2.131 m2. v nádhernom prostredí podhorskej obce Žitná - Radiša...

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Do našej ponuky ,, na predaj ,, sme pridali 2 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom vo veľmi pr

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

89,000 € 957 €/m²

REALISS - Prenájom reprezentatívnych priestorov s halou, skladom, dielňou, parkoviskom a kanceláriami pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

Reality Bánovce nad Bebravou

Skladový objekt | Partizánska | 588 m²

Ponúkame Vám príležitosť prenajať si tento vybudovaný, zrenovovaný areál situovaný v priemysel

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bánovce nad Bebravou

2,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REALISS - Nové 2-izbové byty v projekte Stará Husitská – predaj v novom Bytovom dome č. 3

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Husitská | 63 m²

REALISS-reality - Prvé dva bytové domy sú vypredané – teraz prichádza možnosť bývať v novostavb

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,600 € 1740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REALISS - Nové 3-izbové byty v projekte Stará Husitská – predaj v novom Bytovom dome č. 3 začal ...

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Husitská | 67 m²

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

139,500 € 2082 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 2-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 805 m² v podhorskej obci Uhrovec

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Sestier Chúťkových | 82 m²

Obec Uhrovec ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom s pozemkom o výmere až 805 m², nachádzajúci

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Uhrovec

100,000 € 1220 €/m²

Novostavba moderného, nízkoenergetického rodinného domu - Bungalov 1 v projekte pod Striebornico

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Uhrovec | 85 m²

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podh

Publikované: 27.10.2020 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Uhrovec

81,000 € 953 €/m²

Posledné voľné - stavebné pozemky a rodinné domy - projekt Uhrovec .. Pod Striebornicou ,,

Reality Uhrovec

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 600 m²

Publikované: 20.11.2020 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Uhrovec

68 €/m2 68 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu Bungalov 4 - v projekte Pod Striebornicou

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Pod Striebornicou | 91.33 m²

Publikované: 09.11.2020 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Uhrovec

142,000 € 943 €/m²

REALISS - Bývajte v novostavbe ! Nové, nízkoenergetické 3 izbové byty v bytovom dome 2 a 3 - projekt .. Stará Husitská ..

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Husitská | 63 m²

Ponúkame Vám možnosť vlastniť úplne nový, nízkoenergetický 3 izbový byt v jedinečnej novostavb

Publikované: 24.11.2023 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REALISS - Dobová chalupa v nádhernom prostredí obce Omastiná...

Reality Omastiná

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138 m²

REALISS - realitná kancelária - pridali sme pre Vás do našej ponuky dobovú chalupu. Ak hľadáte

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Omastiná

22,000 € 159 €/m²

Rezervované - REALISS - 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, DRUŽSTEVNÁ ULICA, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Družstevná | 53 m²

IDEÁLNY ŠTARTOVACÍ BYT S HOTOVÝM JADROM A NÍZKYMI NÁKLADMI Ponúkame na predaj praktický 3-izbo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

85,000 € 1604 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 4izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

4 izbový byt | - | 92 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 4 izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom ko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Projekt PARADAJS, Hlohovec novostavba 1izbový byt

Reality Hlohovec

1 izbový byt | - | 49.5 m²

Rezidenčný projekt - bytový komplex PARADAJS tvorí sústavu 11 bytových domov, vyrastá pri vstup

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Projekt PARADAJS, Hlohovec 2izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

2 izbový byt | - | 51 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 2. izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Projekt PARADAJS, Hlohovec 3izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

3 izbový byt | - | 60.4 m²

Rezidenčný projekt - bytový komplex PARADAJS tvorí sústavu 11 bytových domov, vyrastá pri vstu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

2 veľké stavebné pozemky s predprípravou na celý projekt RD

Reality Modrová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,699 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj rozľahlé pozemky v jedinečnej lokalite v obklopen

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

49 €/m2 49 €/m2

FOX - Novostavba podpivničenej garáže na Podjavorinskej ulici - Trnava

Reality Trnava

Garáž | Nezadaná | 25 m²

Ponúkame na predaj novostavbu murovanej garáže s vlastným pozemkom na Podjavorinskej ulici v Tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trnava

55,000 € 2200 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

KARLOVA VES - RD v pod lesom v slepej ulici, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Šaštínska | 250 m²

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom v mestskej časti KARLOVA VES v tichej a slepej ulici Šaš

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

659,000 € 2636 €/m²

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2,5 iz. byt pri OC VIVO a KUCHAJDY

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pluhová | 70 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 70 m2 + 1,5 m2 lodžia. Byt sa nachádza v tehlovom dome na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Rodinné domy na predaj (23023)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie