Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²
Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,
206,600 € 340 €/m²
3 izbový byt | Mostná | 80 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt, všetky miestnosti sú nepriechodné, s rozlohou 80m2 n
189,000 € 2363 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá
371,000 € 1855 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny byt o výmere 64,95m², ktorý sa nachádza v zateplenej bytovke v
86,500 € 1331 €/m²
2 izbový byt | Cyrila A Metoda | 50 m²
IDEÁLNY PRIESTOR PRE MLADÝ PÁR ALEBO INVESTIČNÝ ZÁMER Ponúkame na predaj praktický a slnečný 2
85,000 € 1700 €/m²
3 izbový byt | Husitská | 72 m²
VAŠA ŠANCA VYTVORIŤ SI DOMOV BEZ KOMPROMISOV Pridali sme do našej ponuky byt, ktorý nie je len
110,000 € 1528 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Textilná | 17 m²
Ak hľadáte miesto na relax, záhradkárčenie a únik od mestského ruchu, táto útulná záhradná chat
39,500 € 2324 €/m²
2 izbový byt | Lúčna | 62 m²
REALISS-realitná kancelária - Ak hľadáte bývanie, ktoré vás osloví na prvý pohľad a ponúkne via
149,000 € 2403 €/m²
1 izbový byt | Husitská | 34 m²
REALISS - realitná kancelária - Do našej ponuky ,, Na prenájom ,, sme pridali nový 1 izbový byt
440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | A. Dubčeka | 1,800 m²
Poloha: hotel s reštauráciou bol postavený v príjemnom horskom prostredí Strážovských vrchov, n
3,400,000 € 1889 €/m²
3 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 81 m²
REALISS - realitná kancelária: Ak hľadáte nové bývanie, kde sa vaša rodina bude cítiť naozaj ak
114,000 € 1407 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,020 m²
Lokalita Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Zlatníky, ktorá je sk
47,000 € 46 €/m²
3 izbový byt | K priehrade | 80 m²
IDEÁLNY BYT NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový by
115,000 € 1438 €/m²
3 izbový byt | 5. apríla | 80 m²
PRIESTOR, KTORÝ SI PRISPÔSOBÍTE PODĽA SEBA Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt situova
105,000 € 1313 €/m²
3 izbový byt | Novomeského | 69 m²
KOMFORTNÉ RODINNÉ BÝVANIE BEZ NUTNOSTI OKAMŽITÝCH INVESTÍCIÍ Hľadáte domov, kde sa môžete nasť
125,000 € 1812 €/m²
2 izbový byt | Cibislavská | 54 m²
BÝVANIE S POTENCIÁLOM A VÝBORNOU DISPOZÍCIOU Ak hľadáte priestranný dvojizbový byt, ktorý si m
91,000 € 1685 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²
Pripravili sme pre Vás s developerom projekt stavebných pozemkov a výstavby rodinných domov ..
40,400 € 80 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 174 m²
Rodinný dom v obci Rybany kombinuje pokojnú a slnečnú lokalitu, nadštandardnú plochu a záhradu,
126,000 € 724 €/m²
Garáž | Trenčianska cesta | 17 m²
PARKOVANIE PRE VAŠE VOZIDLO, ALEBO SKVELÝ SKLADOVÝ PRIESTOR Ponúkame na predaj udržiavanú, rad
17,800 € 1047 €/m²
Garáž | J. G. Tajovského | 22 m²
Hľadáte riešenie, kde zaparkujete auto a zároveň vypracete preplnenú pivnicu v byte? Ponúkame n
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | A. Hlinku | 73 m²
Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt o rozlohe 73 m², situovaný len pár krokov od centra
97,000 € 1329 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²
Realitná kancelária REALISS - Ponúkame vám pôvodnú chalupu v obci Trebichava, ktorá leží v okre
45,000 € 1500 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Ozorovce | 99 m²
1. Poloha a lokalita Ponúkame na prenájom atraktívne komerčné priestory situované v zrekonštru
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zafortňa | 292 m²
Pridali sme do našej ponuky na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v lukratívnej lokalite centra mes
315,000 € 1079 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.